Home / Servis Bölgeleri / Yıldırım Siemens Servisi (0224) 483 59 79
Yıldırım Siemens Servis

Yıldırım Siemens Servisi (0224) 483 59 79

Yıldırım Siemens Servisi çamaşır makinesi servisimizde, her iş tam zamanında,uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimiz için, 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimiz aracılığı ile, bozulan çamaşır makinelerinizin arızasını bize bildirebilirsiniz. Yıldırım Siemens Servisi Size önce telefon üzerinden destek verilmeye çalışılır, eğer bu destek çamaşır makinenizin arızasını gidermeye yetmezse, evinize ekip gönderilir.

Yıldırım Siemens Servisi Bursa

Teknik ekibimiz her arızayı giderebilecek kadar donanımlıdır. Yerinde servis olanağı ile sizi hiç yormadan sorununuzu çözeriz. Servisimiz, yalnızca çamaşır makinelerinin problemleri için hizmet vermemektedir. Aynı zamanda marka bulaşık makinesi ve buzdolapları için de bakım, onarım ve montaj işlerini bize bırakabilirsiniz. İşçiliğimizin garantisi 1 senedir.

Yıldırım Siemens Servisi (0224) 483 59 79

Size,uygun fiyatlandırma sunarak, ekonomik anlamda da yüzünüzü güldürmektedir. Üstelik kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Çamaşır makinenizin, kıyafetlerinizde delik oluşturması, olası arızalardan biridir. Yıldırım Siemens Servisi Bu gibi arızalarda; körük lastiğinde sorun olabilir, lastikle tambur arasında boşluk kalmış olabilir,tambur delikleri dışa dönmüşse çamaşırlarınıza takılıp yırtıyor olabilir.

Demetevler Siemens Servisi

Demetevler Siemens Servisi Bu durumda teknik servisimizi çağırdığınızda makinesi usta ellerden geçerek onarılacaktır. Servisi tarafından yapılan çamaşır makinesi tamiri ve bakım,onarım işlemleri sonrasında artık kıyafetleriniz yırtılmayacak ve tüm cihaz problemleriniz ortadan kalkacak. Sizler isteyin, bizler yapalım.

  • Cumalıkızık Mahallesi
  • Çınarönü Mahallesi
  • Davutdede Mahallesi
  • Davutkadı Mahallesi
  • Değirmenlikızık Mahallesi
  • Değirmenönü Mahallesi
  • Demetevler Mahallesi
  • Duaçınarı Mahallesi
  • Eğitim Mahallesi

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi