Home / Servis Bölgeleri / Yıldırım Beko Servisi (0224) 483 59 79
Yıldırım Beko Servis

Yıldırım Beko Servisi (0224) 483 59 79

Yıldırım Beko Servisi Çamaşır makinenizin ana motoru arızalı ise cihazınız sıkma işlemini gerçekleştirmeyebilir. Sadece çamaşır makinenizde değil derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı gibi diğer beyaz eşyalarınızda da çeşitli arızalar oluşabilir.

Yıldırım Beko Servisi Bursa

sıkma yapmıyor, kapak kapanmıyor, kazan dönmüyor, soğutmuyor, sigorta attırıyor, buzlanma yapıyor, soğutmuyor gibi beyaz eşyalarınızda meydana gelen bütün arızalara net çözümler sunma adına yılın üç yüz atmış beş günü çalışmaktayız. Yıldırım Beko Servisi Güveni de ön planda tutarak verdiğimiz bu hizmeti görüş ve beklentilerinize değer veren, yetenekli, alanında kendini kanıtlamış, yılların deneyimi işine en faydalı şekilde yansıtan, saygılı, her geçen gün kendini geliştiren, yeniliklere açık bir ekip aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

Yıldırım Beko Servisi (0224) 483 59 79

Üstelik kaliteli hizmetin, herkesin hakkı olduğuna inandığımız için başta yıldırım üzere birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.  olarak kaliteli hizmet verirken müşterilerimizin memnuniyetine de önem verdiğimiz için kredi kartı gibi uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız. Yıldırım Beko Servisi Sadece kaliteyi değil güveni, müşteri memnuniyetini de sağladığımız bu servis hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmak için siz de müşteri temsilcilerimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Sıracevizler Beko Servisi

Sıracevizler Beko Servisi İşlem sonrası verdiğimiz onarım hizmetlerimize, değişen parçalarınız bir sene garanti veriyoruz ki, yaptığımız işlemlerin kalitesine güveniyoruz. Ola ki oluşabilecek tekrar aramalarınızda acil servis ekiplerimiz adreslerinize gelerek işlemlerinizi ücretsiz müdahalelerle hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. 7/24 arayacağınız çağrı merkez telefonlarımızla bizler istediğiniz zaman dilimine servis hizmetleriniz için büyük çaba sarf ederek ulaşmak çabasındayız.

  • 152evler Mahallesi
  • 75.Yıl Mahallesi
  • Akçağlayan Mahallesi
  • Anadolu Mahallesi
  • Arabayatağı Mahallesi
  • Bağlaraltı Mahallesi
  • Balaban Mahallesi
  • Baruthane Mahallesi
  • Beyazıt Mahallesi

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi