Hoş GeldinizMerkez Teknik Servis Beyaz Eşya & Klima Servisi

Derin Dondurucu Satın Alma Rehberi

Derin Dondurucu Satın Alma Rehberi

Derin Dondurucu Satın Alma Rehberi Tüm bu donmuş ikramları stoklamak için bir dondurucuya mı ihtiyacınız var? Bağımsız veya entegre bir model isteyip istemediğinizi ve ayrıca hangi boyut ve özellikleri beğenebileceğinizi bilmeniz gerekir. Kullanışlı kılavuzumuz tam olarak bunu anlatacak, böylece güvenle seçim yapabilirsiniz.

Derin Dondurucu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

  • Derin dondurucu alırken neye dikkat etmek gerekir?
  • Derin dondurucu alırken hangi sınıf olmalı?
  • Derin dondurucu ne tavsiye edersiniz?
  • Hangi derin dondurucu az elektrik harcayan?

Derin Dondurucu Seçin

Derin Dondurucu Seçin

Dik: orta büyüklükteki evler için en popüler seçim ve ideal. Mutfak dolaplarınıza entegre edilebilir.

Tezgah altı: daha küçük evler için veya ana buzdolabı dondurucunuzu tamamlamak için ikinci bir dondurucu olarak mükemmel.

Sandık: Büyük evler için veya donmuş gıda stoklamayı seviyorsanız mükemmel. Göğüs dondurucular üstten açıldığı için size bolca alan sağlar.

Bağımsız Derin Dondurucu

Ankastre bir cihaz istemiyorsanız, klasik seçenek olan bağımsız dondurucular tam size göre. Onları nereye koymak istediğiniz konusunda size daha fazla özgürlük veriyorlar ve ev değiştirirseniz onları yanınıza alabilirsiniz.

Birleşik Derin Dondurucu

Bu şık ve modern görünüm için entegre veya yerleşik dondurucular, dolap kapınızın arkasına güzel bir şekilde oturur.

Biliyor musun?

Entegre dondurucunuz için tüm doğru parçaları ve sabitlemeleri alacaksınız. Böylece, o dolap kapağını takarken doğru kit parçasını bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ana Özellikler

No Frost

Frost free teknolojisi, dondurucunuzun içinde buz oluşmasını engeller. Soğuk havanın sürekli hareket etmesini sağlamak için bir fan kullanır, böylece hiçbir şey yapışma şansı bulamaz. Yani, o donmuş cipslerin sonunu almak için asla buzla savaşmayacaksınız.

İç ışık

İç aydınlatma, içinde ne olduğunu tam olarak görmenizi sağlar. Dondurucuyu açtığınızda, içerideki ışık neyin peşinde olduğunuzu kolayca görmenizi sağlar, böylece kapıyı çok uzun süre açık bırakmaz ve enerjinizi boşa harcamazsınız. .

Sıcaklık uyarısı

Sıcaklık uyarısı, dondurucunuzdaki koşullar uygun olmadığında size haber verecektir. Bu, yemeğinizin patlamasını kolayca durdurabileceğiniz anlamına gelir.

Kontrol paneli kilidi

Kontrol paneli kilidi, evin etrafında koşan küçükler için harika bir güvenlik özelliğidir. Dondurucuya giremeyecekler, yani endişelenecek herhangi bir kaza olmayacak.

Açık kapı uyarısı

Açık kapı uyarısı, bir ses çıkararak dondurucu kapınızı kapatmadığınızı size bildirir. Bu şekilde, asla yanlışlıkla açık bırakmazsınız, yemeğinizin patlamasını durdurur ve enerji tasarrufu da sağlarsınız.

Hızlı donma

Hızlı dondurma, mağazadan yeni döndüğünüzde ve yiyeceklerinizi doğrudan dondurucuya koymanız gerektiğinde idealdir. Bu ayar, yemeğinizi doğru koşullara geri döndürmek ve tüm besin maddelerini kilitlemek için sıcaklığı hızla düşürür. Böylece dondurmanın erimesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Esnek depolama seçenekleri

Birçok dondurucu, yiyecekleri istediğiniz gibi saklamanıza olanak tanıyan esnek saklama seçeneklerine sahiptir. Hareketli raflar ve sepetler ile yemeklerinizi işinizi kolaylaştıracak şekilde istifleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu özellikler, tüm yiyeceklerinizin üzerinde tutabileceğiniz için özellikle geniş veya sandıklı dondurucularda faydalıdır.

Dondurucu koruma koruması

Dondurucu koruma koruması, buzdolabı dondurucunuzu kış bahçesi gibi 0°C’nin altındaki bir ortamda saklamayı planlıyorsanız idealdir. Bunun nedeni, bu düşük sıcaklıklarda dondurucuların çalışmayı durdurabilmesidir. Dondurucu koruma teknolojisi, cihazınızın her zaman doğru sıcaklıkta kalmasını sağlar, böylece yiyecekleriniz mümkün olduğunca uzun süre taze kalır.

Çalıştırmanın maliyeti nedir?

Standart bir dondurucu yılda yaklaşık 269kWh elektrik kullanır ve bu da günde yaklaşık 12p’ye mal olur.

Donmayan dondurucu nedir?

Bir don olmayan dondurucu buzlanmayı engellemek için yuvarlak hareketli içine soğuk hava tutmak için bir fan kullanır. Bu, bir daha dondurucunuzun buzunu manuel olarak çözmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Yerleşik dondurucu nedir?

Bir dahili dondurucu modern ve şık bir görünüm için mutfak dolabı arkasında sığıyor.

Bağımsız dondurucular standart boyutlarda mı?

Dondurucuların yükseklik ve genişlikleri değişiklik gösterebilir; tüm ürün ölçülerimizi sitede ürün sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Göğüs dondurucu nedir?

Bir göğüs dondurucu dondurulmuş yiyecek saklamak için size alan bir sürü vererek üstten açılır geniş dondurucu olduğunu.

Bir dondurucunun etrafında ne kadar yer bırakmam gerekiyor?

Bazı üreticiler, mümkün olduğunca verimli çalışmaları için dondurucunuzun çevresinde yaklaşık 2-5 santimetre boşluk bırakılmasını önerir.

Bir dondurucudaki yıldız derecelendirmeleri ne anlama geliyor?

Dondurucunuz günün 24 saati açıktır, bu nedenle enerji verimliliği çok önemlidir. Her modele A+++ ile B arasında bir derece verilir, A ve üzeri dereceli dondurucular çalıştırmak için daha az enerjiye ihtiyaç duyar ve faturalardan tasarruf etmenizi sağlar.

Garajımda bir göğüs dondurucu tutabilir miyim?

Hayır, sıcaklığın 10 derecenin altına düşmesini önlemek için garajda ısıtmanız yoksa. Alternatif olarak, dondurucunuzu koşullar ne olursa olsun doğru sıcaklıkta tutan dondurucu koruma teknolojisine sahip bir dondurucu seçin.

Dondurucuların esnek saklama alanları var mı?

Bazı dondurucular, sepetleri ihtiyaçlarınıza göre hareket ettirebileceğiniz esnek saklama alanlarına sahiptir.

Entegre dondurucumda hangi menteşeye ihtiyacım olduğunu nasıl bilebilirim?

Halihazırda yerleşik bir modeliniz yoksa, mutfak tesisatçınızın önerdiği şey budur. Bunu yaparsanız, kapıyı açtığınızda, menteşenin kayar mı yoksa sabit mi olduğunu anlayabilirsiniz.

Düşük donlu ve donsuz arasındaki fark nedir?

Düşük donma teknolojisi, dondurucunuzda biriken buz miktarını azaltırken, donma, buz oluşumunu tamamen durdurur. Bu nedenle, düşük don ile ara sıra manuel olarak buz çözmeniz gerekecek, ancak donma olmadan asla yapmanız gerekmeyecek.

Hızlı dondurma nedir?

Hızlı dondurma, yiyecekleri hızlı dondurmanız ve tüm bu besin maddelerini kilitlemeniz gerektiğinde dondurucudaki sıcaklığı hızla soğutan kullanışlı bir ayardır. Mağazalardan yeni döndüğünüz zamanlar için mükemmel.

Dondurucumun doğru sıcaklıkta olduğunu nasıl bilebilirim?

Dondurucunuzun sıcaklığı 0° F veya -18° C civarında olmalıdır.

Yeni bir dondurucu zamanı geldiğini nasıl bilebilirim?

Genellikle bu, yiyecekleriniz dondurucunuzda çözülürken veya sıcaklık çok soğuk değilse netleşir.

Eski dondurucumdan nasıl kurtulurum?

Kaldır ve Geri Dönüştür hizmetimizi seçin , eski cihazınızı alıp sizin için sorumlu bir şekilde geri dönüştürelim.

Yeni dondurucuma sığar mısın?

Kurulum hizmetimizi seçerseniz , yeni cihazınızı bağlarız, böylece zorunda kalmazsınız.

Eski dondurucumu alır mısın?

Kasada Kaldır ve Geri Dönüştür hizmetimizi seçin ve yeni dondurucunuzu teslim ettiğimizde eskisini alıp sizin için geri dönüştürelim.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687