free
web stats
Salı , Aralık 12 2017
Home / Genel / Xiaomi Güvenilir Bir Marka Mı? 4.5/5 (1)

Xiaomi Güvenilir Bir Marka Mı?

Xiaomi Güvenilir Bir Marka Mı? Bu şirket aslında kaliteli donanımı ucuza satan bir şirket olarak lanse ediliyor. Özellikle de bugün 2-3 bine görebileceğiniz telefonları 1000-1500 gibi fiyatlarla ülkemizde satabildiklerini düşünürseniz. Android tabanı ile gidip kendi görsel arayüzleri ile sunuyorlar. Bu açıdan ucuz ama iyi telefon arayanların tercihi olması gereken bir ürün. Ürünlerinin, telefonlarının çoğunda Türkçe mevcut.

Xiaomi Güvenilir Bir Marka Mı?

Çin Malı Olan Xiaomi’ye Güvenmek Doğru Mu?

Çin’den ürün satın almak ile, Çin’de ünlenmiş bir şirketten telefon satın almak arasında inanın fark var. Çin’den gelen ürüne güvenemeyebilirsiniz, sonuçta adamlar çakma ürün üretmekle nam salmışlar. Ancak Türkiye pazarına girerek burada akıllı cihaz satan, garantisi olan ve pek çok memnuniyet yorumundan sonra kanımca bir güven oluşuyor.

İstemeden de olsa bu yazıda biraz reklam yaptım, ancak yıllardır insanların belirli bir bütçe ile telefon aradıklarını ve bütçeleri ile ezildiklerini gördüm. 800 TL’lik bir telefon ölürken bu markaların telefonları uçuyor ise, bunu bilmeyenlere aktarmak teknoloji ile 7 senedir ilgilenen benim boynumun borcudur. İnternet’te pek çok satıcı mevcut. Araştırın, belki de performansı ile size büyüleyecek bir Mi bulabilirsiniz, kim bilebilir?

Bu Makale Faydalı Oldumu ?

Dikkatinizi Çekebilir

Telefon Kılıfımı Nasıl Güzelleştirebilirim

Sizde telefonunuzun kılıfını güzelleştirmek istiyorsanız bu iş için size gerekecek malzemeler; Şeffaf ya da renkli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir