Home / Bilişim / WordPress Kullanmanız Gereken 10 Neden
WordPress

WordPress Kullanmanız Gereken 10 Neden

İş Siteniz İçin İçin WordPress

A) Bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz, ancak bunun gerçekleşmesi için zamanınız ya da paranız olmadı ya da

B) Bir web siteniz var, ancak bunun ne olması gerektiği değil ve bunun için her zaman bahane ediyorsunuz. Bu gruplardan birinde iseniz, WordPress sizin uzun ömürlü web sitenizin sorunudur . İşte iş web sitenizi çalıştırmak için WordPress kullanmanız gereken on neden

WordPress’i kurmak, yönetmek ve güncellemek kolaydır. WordPress’i kullanmak için bir İnternet uzmanı veya bir HTML kodlayıcısı olmanıza gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı ve web sitenizi oluşturmak için bir web tarayıcısıdır.

Bu makaleyi okuyorsanız, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Başının üzerinde WordPress.com’da ve ücretsiz bir hesap için kaydolmaya. Web sitenizi çevrimiçi olarak yaklaşık iki dakika içinde alacaksınız. Küçük bir ek ücret karşılığında, alan adınızı orada bile barındırabilirsiniz.

WordPress işletmeler için mükemmel bir başlangıç

Web sitenizi daha da özelleştirmek için hazır olduğunuzda, başlangıç ​​web sitenizi bir web barındırma hesabına taşımak kolaydır. Temelleri öğrenmek mi gerekiyor? Bizim için Kayıt serbest WordPress Hızlı Başlangıç Kursu .

WordPress hem blogunuz hem de web siteniz için iyidir

WordPress’in bir blog sistemi olarak başlatıldığı doğrudur, ancak bu yıllar önceydi. Yıllar boyunca WordPress, tam özellikli bir web içerik yönetim sistemine dönüşmüştür. Bu, sadece blogunuzu değil, tüm web sitenizi yönetmek için WordPress’i kullanabileceğiniz anlamına gelir. Tabii ki, sadece blog yapmak istiyorsanız, WordPress’i de bu şekilde kullanabilirsiniz.

Profesyonelce tasarlanmış temalar binlerce

birçoğu ücretsiz olarak kullanılabilir. WordPress temaları, profesyonel bir web tasarımcısı tutmanın acısı veya masrafı olmadan profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine sahip olmanızı sağlar.

Resmi WordPress Tema Dizini’nde bulunan iki binin üzerinde ücretsiz tema vardır ve Tema Ormanı , StudioPress ve WooThemes gibi ticari sitelerde daha fazla ücret karşılığında kullanılabilir .

WordPress eklentileri

bir kodlayıcıyı işe almak zorunda kalmadan web sitenize karmaşık iş özellikleri ekler. Sitenizde bazı ek işlevsellik mi ihtiyacınız var? Bunun için bir eklenti var !

WordPress uzatılacak şekilde tasarlandı ve dünya çapındaki programcılar bunu yaptı. Binlerce WordPress eklentisi, çekirdek sisteme işlevsellik katar. Eğer bir ihtiyacınız olup olmadığını Yani basit iletişim formu veya bir tam özellikli e-ticaret sistemi , iş ihtiyaçlarını karşılamak için bir eklenti var.

WordPress arama motoru dostudur

Google Engineer Matt Cutts’ın dediği gibi , “WordPress otomatik olarak bir ton SEO sorunu çözer.” Ve ücretsiz Yoast SEO eklentisi ile siteniz daha fazla arama motoru dostu olacak.

WordPress popülerdir

Binlerce profesyonel kalitede tema ve eklentinin kullanım kolaylığı ve kullanılabilirliği göz önünde bulundurulduğunda, WordPress’in gezegendeki en popüler web yayınlama sistemi olması şaşırtıcı değildir. Son sayımda tüm web sitelerinin% 27’sinden fazlası WordPress tarafından desteklendi.

WordPress topluluğu

pek çok kullanıcıyla birlikte, büyük, aktif ve cömert bir topluluğun destek sağlamak , fikir alışverişinde bulunmak ve WordPress’i herkes için daha iyi hale getirmek için ortaya çıkması doğaldır . Toplulukla resmi WordPress forumunda veya dünyanın her yerinden WordCamp etkinliklerinde şahsen bağlantı kurabilirsiniz .

WordPress mobil web için hazır

Müşterilerinizin web sitenizi tam boyutlu bir bilgisayardan ziyaret ettiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Mobil web sitesi kullanımı patlıyor. Siteniz harika görünmüyor ve akıllı telefon veya tablette iyi çalışıyorsa, müşterileriniz sitenizi atlayacak ve başka bir yere gidecek.

WordPress teması

yanıt verebilecek şekilde tasarlanmıştır (diğer bir deyişle mobil uyumludur), bu da müşterilerinizin web sitelerini akıllı telefonlarında kullanmaya itiraz etmeyeceği anlamına gelir. Ve WordPress panosu , akıllı telefonların yanı sıra tam boyutlu PC’lerde çalışmak üzere tasarlanmıştır; böylece web sitenizi her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

WordPress olgun

WordPress on yaşın üzerindedir . Geçtiğimiz on yıl boyunca, WordPress rafine edildi, test edildi ve geliştirildi. Bu süreçte, dünya çapında bir web yayıncılığı sistemine dönüştü.

WordPress açık kaynak

Diğer web sitesi oluşturma araçlarından farklı olarak WordPress açık kaynak kodlu ve ticari kısıtlamalardan ve sınırlamalardan uzaktır. Bu, yazılımı seçtiğiniz herhangi bir şekilde kullanabilir ve web sitenizi seçtiğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Bir başkasının iş modelindeki değişikliklerin korkusu olmadan, en önemli ticari varlıklarınızdan biri üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. İlgili bir fayda, WordPress’in ticari alternatiflerden daha az maliyete sahip olmasıdır .

WordPress’i seçtiğinizde, web siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Bir işletme sahibi olarak, bu WordPress’i kullanmanın en önemli nedeni olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Ölü Piksel Nasıl Düzeltilir

Ölü Piksel Nasıl Düzeltilir

Ölü Piksel Nasıl Düzeltilir LCD monitörünüzde renk değiştirmeyecek bir pikselin nasıl düzeltileceğini öğretir. Sıkışmış pikseller genellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi