Home / Klima / Westinghouse Klima Arıza Kodları

Westinghouse Klima Arıza Kodları

Westinghouse Klima Arıza Kod ve açıklamaları

Son derece can sıkıcı sorun hata kodu E1. Saatler sonra Fan çalışması durumunda, E1 hata kodu yedi segmentte görünecektir LED sıcaklık göstergesi. Bu hata kodu için hatırlatma amaçlıdır Kullanıcı hava filtresini temizlemelidir. Bununla birlikte, prosedür Kullanım kılavuzunda belirtilen bu hata kodu şu şekilde silinmez: Gösterilir ve cihazda bulunamayan değişken bir bellek vardır Sadece cihazın fişini çekerek sıfırlarsanız, cihazın kullanıcısı Korkunç sinir bozucu, potansiyel olarak yıpranan ısı izlemede Cihazın çalıştırma ortasında tekrar tekrar kapanması “E1” yanıp sönüyor.

İster inanın ister inanmayın, yaptığı şey bu: Kaldırmak için fişini çekerseniz, Ekrandaki “E1” kodu ve fişi tekrar takın ve yeniden başlatın. Sadece birkaç dakika ila birkaç saat arasında herhangi bir yerde yayınlanacak ve Sonra aynı yanıp sönen “E1” koduyla tekrar merakla kapanır. Böylece sıcak bir yatak odasına, oturma odasına vs. beklenmedik bir şekilde eve geleceksiniz, Ve olmadığım gibi değerlendirilmeyeceksiniz.

Westinghouse Klima Arıza Kodları

El kitabını kanaryanın altına koyarak bu noktada birçok kişi Bazıları sadece üniteyi geri getirecek ve asla başka bir Sharp havası almayacak Saç Kremi. Ancak teknoloji meraklısı ve arama ustası için, Hain E1 göstergesini temizlemek için aşağıdaki prosedürü uygulayın ve

1. Öndeki “güç” düğmesini kullanarak klimayı kapatın panelden
2. Klima cihazını duvar prizinden çekin.
3. Ön panel “güç” düğmesini basılı tutun ve havayı takın Makine olarak güç düğmesini basılı tutmaya devam edin. Kısa bir test sırasını izler (fan ve kompresör her biri yanar Kısaca, vb.). Test sırasının sonunda bir “bip” sesi vardır, Ve makine kapalı olacaktır. Bu noktada, gücü serbest bırakabilirsiniz Düğmesini tıklayın.
4. Klima cihazının fişini çekin.
5. Klima cihazını tekrar takın.
6. Tebrikler! Artık havayı çalıştırabilmelisin.
Kremi normalde 720 saat daha kullanabilirsiniz, ancak bunu izlerseniz
Talimatları sonuç verecektir.

Westinghouse bilgileri

1886 yılında George Westinghouse tarağından kurulan şirket, hâlihazırda George Westinghouse tarafından tasarlanan ürünlerin üretimine başlayarak, sektöre giriş yapmıştır. Bir süre sadece elektrikle ilgili üretim yapan ve ağır ve büyük cihazlar üreten Westinghouse, daha sonra beyaz eşya ve ev aletleri sektörüne geçiş yapmış ve dünya çapında bir ün elde etmiştir. Küresel anlamda başarı sağlayan Westinghouse, ev aletleri, beyaz eşya, kişisel bakım ürünleri, fotoğraf gibi alanlarda üretim yaparken bir yandan da uçak, bina vs. için de ağır cihazların üretimine devam etmektedir. Bugün dünyanın birçok ülkesinde bulunan Westinghouse, müşterilerine verdiği önemle Türkiye’de de uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

Klima Neden Su Damlatır ?

Klima Neden İçeri Su Sızıyor? Klima Neden Su Damlatır İşte  yaz ayları sırasında aldığımız ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi