Home / Beyaz Eşya / Vestel Buzdolabı Hata Kodları Çözüm Ve Açıklamaları
Vestel Buzdolabı Hata Kodları

Vestel Buzdolabı Hata Kodları Çözüm Ve Açıklamaları

Vestel Buzdolabı Hata Kodları Çözüm Ve Açıklamaları Vestel tekniği oldukça güvenilir, modelleri teknolojik basitlik ile karakterize edilmektedir.

Bazı yeni modellerde her iki fotoğraf makinesi için de otomatik bir buz çözme sistemi ve buzdolabının çalışmasını ayarlamak ve izlemek için her bir kameradaki sıcaklığı görüntüleyen bir elektronik ekran bulunur. Yeni modelin buzdolabı iki yeni ayar modu sunuyor,

buzdolabı kullanılmadığında, gereksiz enerji olmadan ürünleri “taze” bırakan “bırak”; Ve nadir teknoloji kullanımı ile kompresörün çalışmasını düzenleyen Eco. Aygıtta hata iletileri görüntüleme sistemi de vardır.

Vestel Buzdolabı Hata Kodları

Soğutucu suyundaki görünüm, Buharlaştırıcı üzerinde büyük miktarda don oluşması, Skorbordun işleyişi ile ilgili hatalar, Motor kompresörünün arızalanması,

Vestel Buzdolabı Hata Kodu E1

dondurucu sensörünün başarısız olduğunu gösterir. Sensörü onarmak gerekir, ancak kural olarak, yenisini takmak çok daha ucuzdur. Bununla birlikte, özel eğitim olmadan, bu tavsiye edilmez.

Vestel Buzdolabı Hata Kod E2

sensör evaporatörünün başarısız olduğunu gösterir. Sensör-evaporatörün değiştirilmesi gereklidir. Buzdolabının gösterge panelinde üç gösterge vardır: turuncu, yeşil ve kırmızı.

Buzdolabının arızalı olduğunu gösteren bazı belirgin işaretler de bulunmaktadır. Örneğin, ürünlerin yetersiz soğutulması soğutucu-freon sızıntısının bir işaretidir. Bu durumda, vestel buz dolaplarının onarımı ortadan kaldırılmalı ve bir yakıt ikmal cihazı yeniden doldurulmalıdır. Ayrıca, kompresör arızalı olabilir.

Evaporatörde “kar” görüyorsa, soğutma bölmesinin basıncının düşürülmesi sonucunda ortaya çıkar. Bu durumda, ciddi hasarları önlemek için, tam yalıtım sağlamak için sızdırmazlık devresinin değiştirilmesi gereklidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları Çamaşır makinesi kapağınız sıkışmışsa, hızlı bir düzeltme bulmanız gerekir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi