Home / Klima / Universal Akıllı Klima Kumandası

Universal Akıllı Klima Kumandası

Universal Akıllı Klima Kumandası Universal Akıllı Klima Kumanda Klima AC uzaktan kumanda için kodlara mı ihtiyacınız var? AC uzaktan kumandayı mı kaybettin? Uzaktan kumanda kullanan bir klima varsa ve kodlara ihtiyacınız varsa, burada evrensel uzaktan kumanda kodlarının bir listesi sitemizde bulunmaktadır.

Bu kod listesi, klima cihazınızı çalıştırmak için eski veya yeni evrensel kumandanızın programlanmasına yardımcı olacaktır. Klima cihazınızı uzaktan kaybettiyseniz ve evrensel bir AC uzaktan kumanda aldıysanız, listelediğimiz kodlar klima markanızla birlikte çalışacaktır.  

Kumanda İhtiyacınız İçin Arayınız.

Markalarla Uyumlu Universal Akıllı Klima Kumanda

Gönderen apps Pros Klimaya uzaktan kumandaya hoşgeldiniz Evrensel AC Uzaktan Simülatörü Klimalarınız için ücretsiz, en iyi akıllı uzaktan kumanda. Uzaktan kumandanın en iyi klimalarından biri olan bu uygulamayı indirebilir ve akıllı telefonunuzu kullanarak alanınızı kullanabilirsiniz, eski klasik uzaktan kumandayı sonsuza dek unuttunuz, akıllı telefonunuzu CA’nın bir yerine doğru değiştirebilirsiniz.

Bu mesafe evrensel mesafelerden biri, dünyadaki yaklaşık 100 marka klimanın listesindeyiz. Listeyi kontrol edin ve uzaktan kumandanızın burada olduğunu bulun. Eğer öyleyse uygulamanızı indirin ve akıllı telefonunuzu uzaktan kumandalı akıllı AC’ye çevirmeye çalışın.

İnanılmaz özellik: 20 adede kadar klima imkânı. AC çalışma modunu değiştirin; araba, serin, fan, kuru, ısı. fan hızını değiştirin: araba, çok düşük – çok yüksek. Oda sıcaklığını ayarlayın. seesaw seçeneği. plazma hava temizleme fonksiyonunun sallanması (fonksiyonun kullanılabilirliği iç ünite modeline bağlıdır). klimayı etkinleştir / devre dışı bırak. tüm klimalarınız için programları belirleyin.

ünite hata kodu ekranı. FQDN (Tam Nitelikli Alan Adı) parametrelerini desteklemek için bu uzaktan kumandayı kullanarak AC uzaktan kumandayla arkadaşlarınızı aldatabilirsiniz, sıcaklık ve hava koşullarını ve diğer özellikleri kontrol edebilirsiniz.

Universal AC Remote Gsm Control

 Burdan telefonunza indirin appsPros

Bu uygulamanın sıcaklık veya AC’deki artış veya azalmada sağlam bir etkisi vardır. Bu uygulamayı kullanarak arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenin. Universal AC Simulator uzaktan bir farce ve tüm sonuçlar sahte. Bu uygulama ile herhangi bir ilişki veya gerçek sonuç yoktur. Sadece eğlence amaçlı yapılır. Eğer bu app beğeniyorsanız oranlarını ve güncellemeleri yorum unutmayın.

Dikkatinizi Çekebilir

Klima Neden Su Damlatır ?

Klima Neden İçeri Su Sızıyor? Klima Neden Su Damlatır İşte  yaz ayları sırasında aldığımız ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi