• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Kurutma Makinesi Kapak Mandalı Değişim Ücretleri Bu parça, cihazlarınızın mandalının yerini alır (Kapı Mandalı Kiti, Kapı Mandalı, Kurutucu Kapı Mandalı Kiti). Cihazınızda hem bir vuruş hem de bir yakalama bulacaksınız. Kilit, kurutucunun gövdesine, mandal ise kurutucu kapağına monte edilmiştir. Bu iki parça, kurutucunuzun kapağını kapalı tutmak için birlikte çalışır.

Kurutma Makinesi Kapak Mandalı Değiştirme Ücreti

Mandal, kurutma döngüsü sırasında kapıyı kapalı tutmak için kapı vuruşunu tutar. Kapı mandalla kapanmazsa, bir kurutma döngüsü başlatamazsınız. Bu parça arızalıysa kapınızı açıp kapatamayabilirsiniz. Bazı durumlarda, kapınız kapanıyormuş gibi görünebilir, ancak düzgün bir şekilde kilitlenmiyorsa, kurutma döngünüzü başlatamazsınız. Arızalı olduğu anda bu parçayı değiştirmelisiniz.

Kurutma Makinesi Kapak Mandalı Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kurutma Makinesi Kapak Mandalı Değişim Ücretleri
Genel ortalama maliyet145
Ortalama maliyet155
Minimum maliyet120
Maksimum maliyet380

Mandal arızalı olsa bile kurutma makineniz çalışabilir, ancak kapı açıkken kurutucunun çalışmaya devam etmesi güvenli değildir. Bu yedek parça, 2 kilit, 3 mandal ve bir dizi talimat içeren 1 kapı mandalı kitine sahiptir. Bu model plastik ve metalden yapılmıştır ve beyaz/gümüş rengindedir.

Uzmana Sorun

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687