• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Kurutma Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri

Kurutma Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri Kurutma makinenizin kontrol ünitesi arızalıysa ve makinenin elektronik aksamında sorunlara yol açtıysa, değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tam işlevli bir kontrol ünitesi, çamaşır kurutma makinenizin işletim sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kurutma Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücreti

Kurutma makinelerinin tasarımını okuyabilir ve bu konuda karmaşık bir şey olmadığını anlayabilirsiniz. Kurutucuda hasar görebilecek sadece 3-4 elektrikli bileşen vardır: motor, ısıtma elemanı, anahtarlama elemanı ve elektronik kart.

Kurutma Makinesi Elektronik Kart Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

(Kurutma Makinesi Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kurutma Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri
Genel ortalama maliyet210
Ortalama maliyet430
Minimum maliyet195
Maksimum maliyet1700

Çamaşır kurutma makinesi tamiri ne kadara mal olur?

Aşağıda derlediğimiz çamaşır kurutma makinesi onarımını çevreleyen birkaç yaygın sorun vardır. Bunları göz önünde bulundurarak, çamaşır kurutma makinesi onarım maliyetleri 200-1800 arasında değişebilir.

Kurutma makineleriyle ilgili genel sorunlar

Çamaşır kurutma makinelerinin çeşitli çalışma parçaları vardır ve bunların herhangi biri çoğu zaman uyarı vermeden kırılabilir. Aşağıda çamaşır kurutma makineleriyle ilgili en yaygın sorunlar yer almaktadır:

  • Aşırı veya az ısınma: Makine az ısındığında, kurutma döngüsünden sonra giysilerinizin hala ıslak olduğunu görmek çok rahatsız edicidir. Öte yandan, aşırı ısınma, çamaşır kurutma makinenizin hiç başlamaması anlamına gelebilir.
  • Başlamıyor: Bazen kurutma makineniz çalışmayabilir, bunun nedeni sigortaların atması ve aşırı ısınma gibi birçok şey olabilir.
  • Tambur dönmüyor: Genellikle kayışla ilgili bir sorun, dönemeyen bir çamaşır kurutma makinesi, giysilerinizin düzgün şekilde kurumayacağı anlamına gelir.
  • Aşırı gürültü: Kurutma makineniz önemli miktarda ses çıkardığında, bu bir şeylerin yanlış olduğunun göstergesidir. Ceplerinizde bırakılan gevşek parçalar, yataklarla ilgili bir sorun veya hatta kurutma makinenizin düz bir yüzeyde oturmaması olabilir.
  • Bozuk zamanlayıcı: Kurutma makineniz döngü bittiğinde sizi bilgilendirmeyeceğinden bu çok rahatsız edici olabilir.
  • Elektrik sorunları: Potansiyel bir tehlike, bu, kurutucunuzun çalışmamasına ek olarak evinizdeki elektriklerin de atmaya devam ettiği anlamına gelebilir.
  • Sızıntı: Sızıntılar döşemeye, atık suya zarar verebilir ve hatta küf oluşumuna neden olabilir.

 

Uzmana Sorun

Şimdi Servisi Ara