Kombi NTC Değişim Ücretleri
Kombi NTC Değişim Ücretleri

Kombi NTC Değişim Ücretleri

Kombi NTC Değişim Ücretleri akış ve dönüş NTC termistöründe bir arıza olduğunu gösterir. Bu, termistörlerin yanlış okumalar sağladığı ve iki termistör arasındaki farkın sürekli olarak çok büyük olduğu ve kazanın kapanmasına neden olduğu anlamına gelir.

Kombi NTC Değişim Ücreti

Termistörler, gidiş borusu aracılığıyla kazandan çıkan ve dönüş borusundan tekrar kazana giren suyun sıcaklığını izlemekten sorumludur.

NTC termistörleri, sıcaklığa tepki olarak dirençlerini değiştirerek çalışır; direnç, daha yüksek sıcaklıklarda azalır ve daha düşük sıcaklıklarda artar (yani, sıcaklık ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla elektrik akımı geçebilir).

Kombi kontrol paneli olan PCB, bu direnç okumalarını sıcaklık ölçümlerine dönüştürür ve suyun ısıtılması gerekip gerekmediğini veya sıcaklığın doğru olup olmadığını bildirir. Termistörler doğru bir direnç okuması sağlamadığında, bu, kazanın suyun sıcaklığını düzenlemesini engeller.

Kombi NTC Değiştirme Fiyatı

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kombi NTC Yenileme Maliyeti
Genel ortalama maliyet Güncel Fiyat İçin Arayınız
Ortalama maliyet Güncel Fiyat İçin Arayınız
Minimum maliyet Güncel Fiyat İçin Arayınız
Maksimum maliyet Güncel Fiyat İçin Arayınız

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Esasen bu hata, kazanın sisteme giren suyun gerçekte tam sıcaklığa ulaşmadığı halde çok sıcak olduğunu düşünmesi anlamına gelir. Bu, kazanın suyu ısıtmasını gereğinden önce durdurmasına neden olur ve sizi ısıtma veya sıcak su olmadan bırakır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

İşinizi fiyatlandırmaya hazır en iyi kombi onarım uzmanlarıyla çalışıyoruz. Bulunduğunuz bölgede ücretsiz, bağlayıcı olmayan fiyat teklifleri alın ve aşağıdaki formu kullanarak fiyatları karşılaştırın.

  • Birden Fazla Teklifi Karşılaştırın ve %40’a Varan Tasarruf Edin
  • Yakınınızdaki Sertifikalı ve Onaylı uzmanlar
  • Ücretsiz Fiyat Teklifleri 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi