Kombi Genleşme Tankı Değişim Ücretleri
Kombi Genleşme Tankı Değişim Ücretleri

Kombi Genleşme Tankı Değişim Ücretleri

Kombi Genleşme Tankı Değişim Ücretleri Genleşme tankı arızalanırsa ne olur? Genişleme / Sıkıştırma Tankı Çalışmıyor nedir? Genleşme / sıkıştırma tankındaki hava yastığının kaybı , her ısıtma-açma döngüsünde sistem basıncının çok yüksek olabileceği ve sıcaklık/basınç tahliye vanasının dökülmesine neden olabileceği anlamına gelir.

Kombi Genleşme Tankı Değişim Ücreti

Ev tipi boyler, kullanım sıcak suyu sağlamaktan başka bir şey yapmayabilir , ancak ev ısıtma sisteminin bir parçası da olabilir. Bu, bir kazanın arızalandığı herhangi bir durumun göz ardı edilemeyeceği anlamına gelir. Ve düzenli bakım ve bakım, iyi çalışır durumda kalmasını sağlarken, kaçınılmaz bir arızanın meydana geldiği birçok durum da vardır.

Kombi Genleşme Tankı Değiştirme Fiyatı

Bir kombinin bakımı kolay ve dikkat çekici derecede verimli olsa da, bir kombiyi onarmak her zaman yönetilmesi en kolay şey değildir. Bu nedenle, bir kazanın onarım maliyetlerini ve diğer hususları hangi faktörlerin etkilediğini anlamak önemlidir.

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kombi Genleşme Tankı Yenileme Maliyeti
Genel ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Minimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Maksimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Potansiyel maliyetleri hesaplamaya başlamak için, işteki kazan tipini ve soruna yol açan genel sorunları bilmek önemlidir. Üç ana kazan türü gaz, yağ ve elektriktir. Ve bir onarımın maliyeti, kazanın konumuna, mevsimsel taleplerden kaynaklanan baskı olup olmadığına, sorunun kesin doğasına ve tipine göre değişecektir.

Bu bağlamda, bir kazandaki genleşme deposunu değiştirmenin maliyeti nedir?

Kombi Genleşme Tankı Değiştirme Maliyeti Bir kazan genleşme tankının maliyeti, tankın boyutuna ve sahip olduğunuz sistem tipine bağlı olarak 50 ila 450 arasındadır. Genellikle tüm yeni kurulumlar için kod tarafından gereklidirler. Kombinizin hala garanti kapsamında olup olmadığından emin değil misiniz? Başlamak için, bakmanız gereken üç tür kazan garantisi şunları içerir:

  • Üretici garantisi : Üretici normalde kurulumdan sonra 5–10 yıl boyunca kazanın tüm arızalı parçalarını kapsar. Isı eşanjörlerinin (bir kazanın en pahalı parçası) genellikle 15 yıldan ünitenin kullanım ömrüne kadar herhangi bir yerde süren ayrı garantileri vardır.
  • Uzatılmış garanti : Bu, kazanınızı kurduğunuzda satın alınan isteğe bağlı bir garantidir. Parça veya işçilik kapsamınızı (hangisini seçerseniz seçin) 5-10 yıl daha uzatır.
  • İşçilik garantisi : Ünitenizi kuran yüklenici tarafından sağlanır. Bu garanti, genellikle kurulumdan 1-2 yıl sonra kazanınızı onarmak için gereken işçilik maliyetini kapsar.

Peki, Kombi hala kapalı olup olmadığını nasıl belirlersiniz?

  • Marka ve modelinize ilişkin garanti bilgileri için kazan üreticinizin web sitesine bakın (Kombi kullanım kılavuzunda bulunur). Orada hiçbir şey bulamazsanız, müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi