• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Kombi Akış Şalteri Değişim Ücretleri

Kombi Akış Şalteri Değişim Ücretleri Günlük yaşamda, pompanın su olmadan acil olarak devreye girmesi bazen meydana gelir ve bu da ekipmanın bozulmasına neden olabilir. Sözde “kuru çalışma” nedeniyle motor aşırı ısınır ve parçalar deforme olur. Pompanın maksimum verimde çalışabilmesi için su beslemesinin kesintisiz olması önemlidir. Bunu yapmak için, ısıtma ve sıcak su tedarik sistemini su akış sensörü gibi bir cihazla donatmanız gerekir.

Kombi Akış Şalteri Değişim Ücreti

Su akış sensörleri ( akış anahtarları ), sıcak su temini veya ısıtma modunda çalışma programını belirleme işlevini yerine getirir: sıcak su analizinin başlangıcında, bu eylem elektronik kontrol panosunun açıldığı bir akış sensörü tarafından kaydedilir. kazanda belirli bir çalışma modu. Ayrıca, sensörün tasarımı, elektronik kontrol panosunun kazan üzerinden mevcut sıhhi su tüketimi hakkında veri alacağı şekildedir.

Kombi Akış Şalteri Değiştirme Ücreti Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kombi Akış Şalteri Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Minimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Maksimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Kazanın düzgün çalışması için su akış sensörünün periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Sensör arızalanırsa değiştirilmelidir. Uzmanımız su akış sensörünü temizleyecek veya değiştirecektir. Bu çalışmadan sonra sensörlerin gerçekten düzgün çalıştığından emin olmak için bir kontrol yapılır. Su akış sensörünün temizlenmesi veya değiştirilmesi hizmetini sipariş ederek, sonuçtan kesinlikle emin olabilirsiniz: uzmanlarımız bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, işlerini hızlı ve verimli bir şekilde yaparlar.

Kazanlar, kademeli aşınma ve yıpranma belirtileri göstermek yerine, aniden bozularak insanları hazırlıksız yakalama eğilimindedir. Bu, kuruşları saymanıza neden olabilecek oldukça istenmeyen bir faturaya neden olabilir.

Ancak kombinizi tamir ettirmek size ne kadara mal olacak? Gerçek şu ki, her durum farklıdır, bu da fiyatların dalgalanmasına neden olur – bu yüzden burada size rehberlik etmemiz için bize sahip olmanız iyi bir iş.

Bazen kazanımızı tekrar tekrar tamir edebiliriz, ancak geriye kalan tek gerçek seçenek bırakmaktır. Bu durum size biraz fazla tanıdık geliyorsa, yeni bir kazan için ücretsiz fiyat teklifi almak ve karşılaştırmak için  forma bilgilerinizi girin .

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687