• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Kombi 3 Bar Vana Emniyet Ventili Değişim Ücretleri

Kombi 3 Bar Vana Emniyet Ventili Değişim Ücretleri Evinizi ısıtmak için sıcak su veya kombi kullanıyorsanız, bu sistemin çalışmasını sağlamak için her kış büyük ölçüde kazanınıza güvenirsiniz. Herhangi bir cihaz gibi, kazanlar da zaman zaman bozulur.

Kombi 3 Bar Vana Emniyet Ventili Değişim Ücreti

Parçalar aşınır veya kazanınızın düzgün çalışmamasına neden olan sorunlar ortaya çıkar. Bu olduğunda, evinizi ısıtmaya devam etmesini sağlamak ve ileride daha büyük, daha pahalı sorunları önlemek için kombinizi mümkün olan en kısa sürede tamir ettirmeniz önemlidir.

Yön değiştirici valf ne işe yarar? Bir yön değiştirme vanası, sıcak suyun akışını kontrol ederek onu radyatörlere veya musluk ve duşlara gönderir. Vana yalnızca talep üzerine sıcak su ısıtan kazanlarda gereklidir – bu nedenle bunları kombine kazanlarda bulabilirsiniz, ancak sistem kazanlarında veya yalnızca ısıtma kazanlarında bulunmaz. Yönlendirme valfi olmadan kombi, sıcak suyun nereye gönderileceğini önceliklediremez.

Kombi 3 Bar Vana Emniyet Ventili Değiştirme Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Kombi 3 Bar Vana Emniyet Ventili Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Ortalama maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Minimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız
Maksimum maliyetGüncel Fiyat İçin Arayınız

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Kırılmasına ne sebep olur? Hareketli bir parça olduğu için, yön değiştirme vanası arızasının en yaygın nedeni, belirli bir konuma yapışmasıdır. Sıkışmış bir yön değiştirme valfini boşaltmak veya değiştirmek için her zaman kalifiye bir ısı mühendisini aramalısınız. Arızalı olduğunu nasıl anlayabilirim?

Kazan yön değiştiricinizin arızalı olduğuna dair en yaygın işaretler şunlardır: Sıcak su musluklarınız çalışıyor, ancak radyatörleriniz çalışmıyor: vana, musluklarınıza yalnızca sıcak su gönderen bir konumda sıkışmış olabilir. Sıcak musluğunuzdan yalnızca ılık su alıyorsunuz: vana, yalnızca musluklarınız yerine radyatörlere biraz sıcak su gönderen bir konumda sıkışmış olabilir.

Sadece merkezi ısıtma da açıkken sıcak su alırsınız: Bu sorun genellikle yaz aylarında, merkezi ısıtmaya ihtiyacınız olmadığında ortaya çıkar. Bunun nedeni, vananın sıcak suyu doğru şekilde yönlendirememesi olabilir.

Uzmana Sorun

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687