• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Fırın (Isıtıcı) Rezistans Değişim Ücretleri

Fırın (Isıtıcı) Rezistans Değişim Ücretleri Uzmanlığımız, müşterilerimizin beklentilerini aşan ürünler sunmamızı sağlar. Baştan sona, uygulamaları için ideal ürünü üretmek için müşterilerimizle koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bu, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri, bu değere dayalı bir fiyatla size sunma şeklimizdir.

Fırın (Isıtıcı) Rezistans Değişim Ücreti

Elektrik rezistanslı tip ısıtma elemanlarının kullanımı uzun yıllardan beri var olmasına ve her gün yeni uygulamalar meydana gelmesine rağmen, varsayımlar veya hazır bilgi eksikliği nedeniyle hala yanlış anlaşılan bazı kullanım yönleri ve elemanların oldukça sık yanlış kullanımı vardır.

Fırın (Isıtıcı) Rezistans Değiştirme Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Fırın (Isıtıcı) Rezistans Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet245
Ortalama maliyet270
Minimum maliyet190
Maksimum maliyet660

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Fırın Tipine Göre Fırın Onarım Maliyetleri

Fırınlar, elektrik ve gaz dahil olmak üzere çeşitli tiplerde gelir ve sahip olduğunuz fırın tipi, onarım maliyetlerini etkiler. Bazı fırınların onarımı ucuzdur, bazıları ise farklı arıza ve sorunlardan muzdariptir. Örneğin, bir gazlı fırında sızıntı olabilirken elektrikli bir fırında kablolama sorunları olabilir. Aşağıdaki tablo, yaygın fırın türlerini ve her biri için ortalama onarım maliyetlerini göstermektedir:

Elektrikli Fırın Onarım Maliyeti

Elektrikli fırın onarımlarının maliyeti 100 ile 700 arasındadır, Bu fırınlar, gaz alternatifleriyle karşılaştırıldığında kullanım kolaylığı ve göreceli güvenliği nedeniyle çok popülerdir. Ayrıca onarım ve bakımı için en ucuz fırın olma eğilimindedirler ve onarım faturalarını minimumda tutmak isteyenler için uygun maliyetli bir seçenek sunarlar.

Gazlı Fırın Onarım Maliyeti

Gaz fırın onarım aralığı 100 için 600. Bu fırınların onarımı genellikle elektrikli modellere göre daha pahalıdır ve gaz sızıntısı ve yangın tehlikeleri nedeniyle bunlarla ilişkili riskler daha fazladır. Bu nedenle, bir profesyonel çağırmanız ve onarım işini kendi başınıza yapmaya çalışmamanız şiddetle tavsiye edilir.

Pizza Fırını Tamir Maliyeti

Pizza fırını onarımlarının maliyeti 100 ile 600 arasındadır . Pizza fırınları öncelikle pizza pişirmek için tasarlanmıştır, çıtır bir kabuk ve eşit şekilde pişirilmiş turta sunar. Gazlı modeller, elektrikli modeller ve hatta odun yakıtlı modeller ile boyut ve karmaşıklık bakımından farklılık gösterirler, bu da onarımların değişiklik gösterdiği anlamına gelir.

Buharlı Fırın Onarım Maliyeti

Buhar fırın onarım maliyetleri arasında değişir 100 için 600. Satın alınması en pahalı fırın türleri arasındadır ve onarımı oldukça maliyetli olabilir. Bu fırınlar, sağlık ve verimlilik avantajları nedeniyle popülaritesini artırıyor. Etleri ve sebzeleri pişirmek için buhar kullanmak, malzemelerinizdeki nemi ve hassasiyeti korur.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687