Fırın Fan Motoru Değişim Ücretleri
Fırın Fan Motoru Değişim Ücretleri

Fırın Fan Motoru Değişim Ücretleri

Fırın Fan Motoru Değişim Ücretleri Fırınlar, mutfaklarımızın önde gelen yerlerinden birini uzun ve sağlam bir şekilde işgal etti. Düzenli olarak, ev aletleri üreticileri, alıcılara daha iyi içerikli yeni modeller sunar. Son yıllarda, giderek daha fazla ev hanımı fanlı fırın satın almayı tercih ediyor.

Fırın Fan Motoru Değişim Ücreti

İlk bakışta, bu iki unsurun uyumlu olmadığı görünebilir. Aslında, bir fan veya soğutucu, herhangi bir yiyeceğin pişirme sürecini hızlandırabilir. Sıcak havanın cebri, yönlendirilmiş dağılımı sayesinde, yemek hemen tüm yüzey üzerinde eşit şekilde pişirilir. Fırında bir soğutucunun önemi göz önüne alındığında, kullanıcılar bu elemanın çalıştırılması ve onarımının özelliklerinin farkında olmalıdır.

Fırın Fan Motoru Değiştirme Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Fırın Fan Motoru Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet260
Ortalama maliyet280
Minimum maliyet165
Maksimum maliyet490

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Fanlı fırınlar çok popülerdir; fırını olan çoğu evde elektrikli fanlı fırın bulunur. Bunun nedeni, fırın boşluğunda çok daha iyi eşit ısı vermeleri ve pişirme sürelerini kısaltmalarıdır. Zamanla bunlar gürültülü hale gelebilir veya tamamen başarısız olabilir.

Güvende olun – üzerinde herhangi bir çalışma yapmadan önce her zaman herhangi bir cihazın fişini elektrik kaynağından çekin. Herhangi bir şüpheniz varsa kalifiye bir tamirciye başvurun.

Profesyonellerle İletişime Geçin

İçin fırın onarım uzmanları size özel Onarım hizmeti sunuyor. Hizmetiniz, güvenilir ve deneyimli teknisyenler tarafından kolayca rezerve edilecek ve gerçekleştirilecektir. Fırın fanınızın onarımını veya değiştirilmesini tamamlamak için gelişmiş araçlar ve ekipmanlar kullanılacaktır ve tam sigortalı hizmetiniz altı aylık kalite garantisi ile birlikte gelir.

Fırın fanı değiştirme maliyetiniz, cihazınızın markasına, modeline ve yaşına bağlı olacaktır – fiyatlar yaklaşık 175 tl ‘den, başlar – fanlı fırın motor üniteleri çoğu cihaz için makul fiyatlıdır.

 

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Uzmana Yorum Yaz Soru Sor !x
Call Now ButtonServis Çağırmak için Arayın