• 365 Gün Açığız.

 • merkezteknikservis@gmail.com

 • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Elektrikli Süpürge Motor Değişim Ücretleri

Elektrikli Süpürge Motor Değişim Ücretleri Elektrikli süpürgeler için ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir tahmin sunuyoruz , bu nedenle makinenize bir göz atacağız ve onu tamir etmenin ne kadara mal olacağını size bildireceğiz. Süpürgenizi mağazamıza getiremiyorsanız, doğrudan kapınıza gelip makinenizi tamir ettiğimiz veya makinenizi teslim alıp mağazamıza getirebileceğimiz bir kurum içi onarım hizmeti sunuyoruz.

Elektrikli Süpürge Motor Değişim Ücreti

Elektrikli süpürge filtrelerinin zamansız önlenmesi ve temizlenmesi, elektrikli süpürgenin ana parçalarının arızalanmasına neden olabilir. İstatistiklerimize göre, elektrikli süpürge motorları vakaların %70’inde arızalanıyor. Bu neden oluyor? Eğer filtre edilir tamamen tıkanmış, o zaman olamayacağını kir süzmek motora içine girmek için başlar, bu olumsuz o ayırır hangi bir sonucu olarak motorun unsurları etkiler.

Elektrikli Süpürge Motor Değiştirme Yenileme Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Elektrikli Süpürge Motor Yeni Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet245
Ortalama maliyet270
Minimum maliyet190
Maksimum maliyet660

(Yapılacak değiştirme yenileme işleminde yedek parça ve işçilik 1 Yıl garantilidir.)

Elektrikli süpürgenizi açtığınızda güçlü bir motor vızıltısı ve keskin bir koku varsa, bu motorun arızalı olduğu anlamına gelir. Elektrikli süpürge arızalarının ikinci yaygın nedeni, kullanıcıların elektrikli süpürgenin filtrelerini yıkadıktan sonra tamamen kurutmamaları ve tekrar yerine koymalarıdır. Açıldığında, filtreden gelen nem içeri girer.motorun çalışmazlığına yol açan iç kısmı . Her durumda, elektrikli süpürgenin dikkatli kullanımıyla bile , bileşenlerinin doğal aşınmasına ve yıpranmasına maruz kalır .

Onarım maliyetine neler dahildir:

 1. Cihazın analizi, teşhisi ve arıza tespiti.
 2. Gerekli ithal bileşenlerin seçimi.
 3. Gerekli yedek parça ve malzemeler.
 4. Onarımın kendisi.
 5. Ekipmanınızın tüm çalışma modlarında kontrol edilmesi.
 6. Daha fazla operasyon için danışma.

Onarım durumunda, teşhis ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Sarf malzemelerinin ve bileşenlerin maliyeti, işin maliyetine dahildir.

Nedenini teşhis ediyoruz

Kural olarak, elektrikli süpürge neden çok ısınır sorusunun cevabı basit ve mantıklıdır. Ve olası bir sorunun en yaygın nedenleri şunlardır:

 1. Cihazdaki filtrelerden biri tıkalı;
 2. Elektrikli süpürgenin hortumuna veya girişine bir nesne sıkışmış;
 3. Toz haznesi aşırı doldurulmuş;
 4. Motor arızalı.

Isınmaya tam olarak neyin neden olduğunu anlamak, dışlama ile yapılabilir. Ve bu durumda, aşağıdaki sırayla hareket etmeniz önerilir.

 • İlk olarak, elektrikli süpürgeyi hortumu bağlı değilken çalıştırın. Isıtmayı durdurursa, sorun ya hortumda ya da memededir.
 • Ardından cihazın girişini kontrol etmeniz gerekir. Ve içinde gereksiz engeller fark edilmediyse, toz toplayıcının bir sonraki muayenesi yapılmalıdır.
 • Konteyneri veya çöp torbasını dikkatlice çıkarmak önemlidir. Ve elektrikli süpürgenin yokluğunda nasıl çalıştığını kontrol edin.
 • Motor ısınmaya devam ediyorsa cihazın filtrelerini temizleme zamanı gelmiştir.
 • Aynı durumda yukarıdakilerden hiçbiri istenilen sonucu getirmediyse elektrikli süpürge neden ses çıkarıyor ve ısınıyor sorusunun cevabı motorun çalışmasında aranmalıdır.

Bu tür bir tekniğin kullanıcısı, belirli bir beceri ile kendi başına bazı problemlerle başa çıkabileceği gerçeğine dikkat etmelidir. Ancak bazı durumlarda servis müdahalesi olmadan yapamazsınız. Ve ünitenin sahibi yeteneklerinden emin değilse, derhal arızayı gidermeye yardımcı olacak deneyimli uzmanlara başvurması daha iyidir.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687