Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Ücretleri
Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Ücretleri Uzun hizmet ömrü ve yanlış kullanım, güvenilir bir çamaşır makinesinin bile motoruna zarar verebilir. Motor, yıkayıcının “kalbidir” ve bozulursa ekipman çalışmaz, bu nedenle yardım için ustayla iletişime geçmeniz gerekir.

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değiştirme Fiyatı

Sargıda açık veya kısa devre varsa veya lameller aşınmışsa çamaşır makinesi motorunun değiştirilmesi gerekecektir. Teorik olarak, bu durumda da onarımlar mümkündür, ancak bunlar ekonomik olarak haklı olmayacaktır. Geri sarmanın maliyeti yeni bir motorla aynıdır ve çoğu durumda lamellerin oluğu yalnızca aşınmalarının sonucunu ortadan kaldırır.

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Ücretli Ne Kadar ?

Teşhis, motorun değiştirilmesi gerektiğini gösteriyorsa, çamaşır makineniz için “doğal” olan motoru kurarız. Depomuzda her zaman tüm popüler çamaşır makineleri modelleri için orijinal bileşenler bulunur.

En yaygın arızaların ortadan kaldırılmasına yönelik fiyatlar için fiyat listesine bakın. Çamaşır makinenizin bakım maliyeti, modeline, motorun tamir edilip edilemeyeceğine veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğine bağlı olacaktır. Teknisyene yardım sağlarken ana ve teşhis arama ücreti alınmaz.

Çamaşır makineniz çalışmıyorsa, ekipmanın arızalanmasının nedeni elektrik motorunu tamir etme ihtiyacında olabilir. Bu, cihazın tamburunu döndüren ana unsurlardan biridir. Bazen sıraya konabilir, ancak çoğu durumda kaçınılmaz olarak bir değiştirme yapılması gerekir.

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değişim Fiyatları
Genel ortalama maliyet 310
Ortalama maliyet 350
Minimum maliyet 230
Maksimum maliyet 1200

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Arıza Belirtileri

Motor arızasının en yaygın “belirtileri” arasında şunlar vardır:

  • Ünitenin dengesiz çalışması (aşırı ısınma, termik sigortalarla bağlantı kesilmesi).
  • Yüksek ve düşük hızlarda şiddetli uğultu meydana gelir.
  • Çok miktarda çamaşır yüklerken güç kaybı.
  • Kıvılcım nedeniyle yanık kokusu.

Çamaşır Makinesi Yıkama Motoru Değiştirme prosedürü

Belirli bir motor arızasının tespit edildiği teşhislerden sonra, çoğu durumda hasarlı cihaz yenisiyle değiştirilir. Genel eylem algoritması şunları içerir:

  • Makinenin arka kapağının ve kayışlarının çıkarılması.
  • Yapıya tutturucu görevi gören cıvataların çıkarılması.
  • Motorun elektrik kablolarına bağlı olduğu bağlantı terminallerinin bağlantısının kesilmesi.

Doğal olarak, değiştirme prosedürleri, belirli bir üreticinin ekipmanının bireysel özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle, bazı modellerde motor, aynı zamanda hafifçe yükseltilmesi gereken bir tank tarafından kenetlenir.

Neden biz

Şirketimizin ayırt edici bir özelliği, düşük ve kalite garantisidir. Şirket, evdeki çamaşır makinelerini onarmak için yalnızca kalifiye ustalar çalıştırıyor, ancak hizmetler nispeten ucuz. Geniş bir kitleye odaklandığımız için çamaşır makinesi motorunu değiştirme fiyatları demokratiktir.

Petersburg ve bölge genelinde çalışıyoruz, bu nedenle merkezden uzaklığı ne olursa olsun müşterinin evine mümkün olan en kısa sürede taşınmaya hazırız. Kolektör motoru değiştirilebilir; asenkron cihazlar ve doğrudan tahrikli motorlarla da çalışıyoruz. Stokta farklı üreticilerin birçok yedek parçası bulunur ve gerektiğinde herhangi bir elemanı değiştirmenize olanak tanır. Çamaşır makinesi motorunu değiştirmekle ilgileniyorsanız, işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi