• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Değişim Ücretleri İlan edilen onarım maliyetinin çalışma süresince değişmeyeceğinin garantisini veriyoruz. Ustalarımız sadece fiyat listesine göre çalışır ve herhangi bir ek ödeme önceden kararlaştırılır. Bizimle iletişime geçerek, herhangi bir iyileştirme için ekstra ödeme yapmanız gerekmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Değiştirme Fiyatı

Modern temizlik, çamaşır makinesi olmadan hayal edilemez. Bu ev aletleri, birden fazla nesil aileyi kurtarıyor, sahiplerinin ellerinin zamanını, gücünü ve güzelliğini koruyor. Ama bazen başarısız olur. Ve bunun birçok nedeni var: fabrika kusurlarından yanlış çalışmaya kadar.

En yaygın arızalardan biri açılır tavan manşetinin hasar görmesidir. Değiştirmek zor değil. Birinci ve ikinci tespit kelepçelerini çıkarmak ve yeni bir yoğun kauçuk takmak yeterlidir. Bu tür manipülasyonlar için ne güç ne de istek yoksa, soru ortaya çıkar: manşeti bir uzman tarafından değiştirmenin maliyeti ne kadardır . Bir profesyonelin yardımına başvurmak, durumdan tamamen makul bir yoldur. Sonuçta, üniteye zarar vermek ve yeni ekipman satın almak için büyük maliyetlere neden olmak için her zaman dikkatsiz hareket etme riski vardır.

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Değişim Ücreti Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Fiyat Bilgisi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Değişim Ücreti
Genel ortalama maliyet230
Ortalama maliyet270
Minimum maliyet210
Maksimum maliyet870

Çamaşır makinesi onarım maliyeti faktörleri

Çamaşır makinesi onarım maliyetleri öncelikle tamirci ücretlerine, çamaşır makinesinin markasına, yedek parça maliyetine ve cihazımızın hala garanti kapsamında olup olmamasına bağlıdır. Birden fazla ücret ödememek için, yükleniciye ilk ulaştığınızda cihazınızı tamir etmenin ne kadara mal olacağına dair ücretsiz bir tahmin isteyin.

İşçilik maliyetleri

Bazı teknisyenler sabit oranlar talep eder. Diğerleri saate göre faturalandırılır, artı parçalar. Aynı gün servis istiyorsanız veya hafta sonu, tatil veya akşam acil onarıma ihtiyacınız varsa, ayrıca daha yüksek bir ücret ödersiniz.

Çamaşır makinesi markası

Lüks veya yüksek teknolojili çamaşır makinelerinin onarımı, yaygın olarak satılan çamaşır makinelerine göre daha maliyetli olabilir. Bunun nedeni, bu makineleri onarmak için daha az teknisyenin eğitilmiş olmasıdır ve bunlar için yedek parçalar daha pahalı olabilir. Daima yıkayıcı markanıza aşina olan bir teknisyeni işe almaya çalışın.

Garanti

Orijinal parçalar ve işçilik, üretici veya perakendeci garantisi kapsamında olabilir; bu durumda onarım maliyetlerinden siz sorumlu olmazsınız. Parçalar karşılanıyorsa, ancak işçilik kapsamı dışındaysa, parçalar için değil, işçilik maliyetlerini ödemeniz gerekir.

Yıkayıcı markanız için yetkili bir onarım servis teknisyeni, nelerin kapsanıp nelerin kapsanmadığı ve yeni parçaların teslim edilmesi ve her şeyin onarılması için ne kadar beklemeniz gerekebileceği hakkında ayrıntılı bilgi verebilir.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687