Anasayfa » Beyaz Eşya » Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değişim Ücretleri
Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değişim Ücretleri
Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değişim Ücretleri Çamaşır makineniz yıkama sırasında daha sık sızdırıyor mu? Sörfün dalgaları gibi köpüren sabunlu su mu? Görünüşe göre, kapağın sızdırmazlık lastiği gerektiği kadar sıkı bir şekilde birleşmiyor ise Talebinizin ardından 24 saat içerisinde ustamız evinize gelerek çamaşır makinesi kapağındaki lastik contayı hızlı ve garantili bir şekilde değiştirecektir! Firma, yeni ile değiştirilmesi için yapılan iş için 1 yıl garanti vermektedir .

Çamaşır Makinesi Kazan Körük Lastiği Değiştirme Fiyatı

Körük Lastiği değiştirilmesi veya onarılması

Körük Lastiği değiştirmek için zaman ayırın! Bazen paradan tasarruf edebilir ve tamir ederek idare edebilirsiniz. Ustayı bekleyin ve bu konudaki profesyonel tavsiyesini dinleyin. Genellikle, manşetin yanında veya üstünde bir hasar meydana gelirse, onu yapıştırmak ve yenisiyle değiştirmemek oldukça mümkündür. Ek olarak, nadir bulunan çamaşır makinesi modelleri için yedek parça bulmak zor olabilir ve ustanın contayı onarması gerekir.

Çamaşır Makinesi Kazan Körük Lastiği Değişimi Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Çamaşır Makinesi Kazan Ön Körük Lastiği Değiştirme Ücreti
Genel ortalama maliyet 230
Ortalama maliyet 240
Minimum maliyet 160
Maksimum maliyet 450

Dikkat! Manşeti yapıştırmak geçici bir önlemdir ve er ya da geç yenisiyle değiştirilmesi gerekecektir. Bu nedenle RemBytTech’te kapı contasının onarım garantisi 2 haftadır.

Bir lastik contayı tamir ederken, master aşağıdaki gibi hareket eder:

  • Körük Lastiği çıkarılması. Bazen mührü sökmeden yapabilirsiniz, ancak yapıştırılmış yama daha da kötüleşir
  • Yama hazırlığı. Uygun bir yama yumuşak kauçuktan kesilir, böylece boyutu tüm çevre boyunca hasar sınırlarını 10-15 mm kaplar. Ardından master, manşet ve yama üzerindeki yapıştırılmış alanları iyice yağdan arındırır.
  • Bir yama yapıştırma. Teknisyen kesilen yamaya yapıştırıcı uygular ve manşetin hasarlı bölgesine dışarıdan yapıştırır.
  • Manşetin yeniden takılması. Tutkal kuruduktan sonra montaj yapılır.

Körük Lastiği sızdırıp sızdırmadığı nasıl belirlenir

İlk olarak, görsel olarak. Manşet özellikle yırtılmışsa, çamaşır makinesinin lastiğinde bir delik veya delinme bulursanız, zeminde su görünmesinin nedeni ondadır. İkincisi, sızıntının doğası gereği:

  • çamaşır makinesinin altından su gelebilir
  • yıkama veya durulama sırasında kapaktan sızabilir

Sızıntı meydana gelirse, kapak manşetinde hasar olup olmadığını dikkatlice “inceleyin”. Kural olarak, bulmak zor değildir.

Kapı contasını değiştirme ihtiyacına yol açan nedenler

  • Doğal aşınma ve yıpranma. Lastik manşet yıkama sırasında sıcak ve soğuk suya, kimyasal deterjanlara, çamaşırlara maruz kalır ve çamaşır makinesinin tamburu buna sürtünür. Yavaş yavaş, bu, kauçuğun kırılgan veya gevşek hale gelmesine neden olur – bu nedenle, manşetin sıkılığı bozulur ve sızıntılar meydana gelir.
  • Mekanik hasar. Yıkama sırasında makinenin haznesine keskin bir cisim (çivi, vida vb.) girerek lastik contayı kırabilir. Veya manşeti kapıya sıkıştırabilirsiniz.
  • Küf veya mantar enfeksiyonu. Bu durumda, çamaşır makinesinde de hoş olmayan bir koku ortaya çıkar. Bu durumdan çıkmanın yaygın bir yolu, çamaşır makinesindeki sızdırmazlık sakızını değiştirmektir.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Klima Bakım Ücretleri

Klima Bakım Ücretleri

Klima Bakım Ücretleri Klimanız yazın aşırı sıcaklıklarında söndüğünde, rakip teklifler almak veya ortalama maliyetleri araştırmak ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !