Çamaşır Makinesi Açma Kapama Şalteri Değişim Ücretleri
Çamaşır Makinesi Açma Kapama Şalteri Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Şalteri Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Şalteri Değişim Ücretleri Çamaşır makinesi gibi hantal ekipmanları servisimize götürmenize gerek yok. Usta size gelecek, özel ekipman kullanarak yetkin teşhis yapacak, arızayı ve buna yol açan nedenleri belirleyecektir. Arıza ciddi değilse, örneğin kontrol panosunun yanıp sönmesi gerekiyorsa veya konektörlerde kötü temas varsa, bir uzman sorunu yerinde çözecektir. Arıza ciddiyse, usta kontrol modülünü servis merkezine götürür, onarır, ardından parçayı çamaşır makinenize getirir ve kurar.

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Değişim Ücreti

çamaşır makinelerindeki düğmeler, genellikle uzun süreli kullanım nedeniyle kırılır ve bunun sonucunda basitçe yıpranırlar. Ayrıca, tekniğin düşmesinden sonra veya tuşlar batmaya başladığında değiştirme gerekebilir. LG çamaşır makinelerinin düğmelerinin tamiri servis merkezimizin uzmanları tarafından yapılacaktır. İşi yapmak için usta müşterinin evine gelir. Arızalı düğmeleri kısa sürede onaracak veya değiştirecek ve onarım tamamlandıktan sonra verilen hizmetler için garanti sağlayacaktır. Ustabaşı, müşterinin başvurusu tamamlandıktan sonra 30 dakika içinde ayrılır. Sorunun nedenini netleştirmek için teşhis ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Değiştirme Ücreti Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Çamaşır Makinesi Açma Kapama Şalteri Değişim Fiyatı
Genel ortalama maliyet150
Ortalama maliyet170
Minimum maliyet120
Maksimum maliyet720

Açma Kapama hangi nedenlerle başarısız olur?

  • Imalat hataları. Çoğu durumda, ekipman hala garanti kapsamındayken sorun hemen kendini gösterir. Ancak bazen bir arıza, aktif çalışmadan sadece birkaç yıl sonra kendini hissettirebilir.
  • Elektronik kart üzerine nem veya köpük girmesi. Herhangi bir SMA, yüksek nem koşullarında çalışma dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ancak, hassas elektronik bileşenleri tahrip eden kısa devrelere katkıda bulunan genellikle nemdir.
  • Voltaj dalgalanmaları. Hem düşük hem de yüksek voltaj, ekipmanın çalışmasını olumsuz etkiler. Üreticinin elektrik şebekelerine bağlantıyla ilgili tavsiyelerini izlerseniz bu önlenebilir (prizin topraklanması, diğer tüketicilerin bağlı olmadığı ayrı bir güç hattı kullanılması, bir difavtomat kurulması, bir voltaj dengeleyici kullanılması).
  • AGR çalışırken ağdan zorla bağlantı kesilmesi. Bu tür birkaç kapatma, elektronik ünitenin bozulmasına neden olabilir. Aşırı durumlarda, ekipmanın acil olarak kapatılması gerekiyorsa, ön paneldeki açma / kapama düğmesine basın ve ancak bundan sonra fişi prizden çekin.

Böyle pahalı bir üniteye zarar vermemek için üreticinin tavsiyelerine uyun, sadece otomatik tip makineler için tasarlanmış (köpürmeyi azaltan) deterjanları kullanın, çamaşır makinesinin üst kapağını suyla kapları saklamak için raf olarak kullanmayın. Temel güvenlik önlemleri ünitenin ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. Ve zaten bir arıza ile karşılaştıysanız, servis merkezimizi arayın. Yetenekli ustalarımız ekipmanı en kısa sürede onaracak!

Onarımını profesyonellere emanet etmek neden daha iyidir?

Ustalarımız düzenli olarak vasıfsız işlerin sonuçlarıyla uğraşmak zorundadır. Ve her durumda, müşteri hemen deneyimli uzmanlara dönerse onarım daha ucuz olacaktır. Deneyimsiz kullanıcıların yaptığı en yaygın hatalar şunlardır:

  • Yanlış teşhis. Elektronik ünitenin arızalı olduğuna karar veren kullanıcı, bu pahalı üniteyi satın alır, değiştirir ve sorun çözülmez.
  • Yeni kurulan bir modül yandı. Üniteyi değiştirmeye devam etmeden önce, arızaya neden olan nedeni belirlemek önemlidir. Örneğin, dahili kablolamadaki bir arıza nedeniyle kart yanarsa, önce kablolamayı onarmanız ve ardından ECU’yu değiştirmeye devam etmeniz gerekir. Bu yapılmazsa, yeni blok çok hızlı bir şekilde yanacaktır.
  • Yanlış kurulum nedeniyle kırılgan elemanlarda veya raylarda hasar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Beyaz Eşya Klima Arıza Kayıt Bildirimi Ve Servis Çağırmak İçin Lütfen Aşağıdaki Düğmeye Tıklayın, Arayın.