• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Bulaşık Makinesi Tuş Takımı Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Tuş Takımı Değişim Ücretleri Kontrol ünitesi arızalıysa bulaşık makinesi çalıştırılamaz. Servis merkezimizde bir pano onarımı sipariş edin, tüm popüler marka ve modellerin ekipmanlarına hizmet veriyoruz.

Bulaşık Makinesi Tuş Takımı Değiştirme Ücreti

Onarım, geniş deneyime sahip kalifiye ustalar tarafından gerçekleştirilir, bu nedenle servis yüksek profesyonel düzeyde gerçekleştirilecektir. bulaşık makinesinin değiştirilmesini veya onarımını telefonla veya atölye web sitesinde geri bildirim formunu kullanarak sipariş edebilirler.

Bulaşık Makinesi Tuş Takımı Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Tuş Takımı Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet180
Ortalama maliyet230
Minimum maliyet170
Maksimum maliyet1300

Operatör sipariş vermek için bulaşık makinesi modeli, arıza belirtileri ve adresiniz hakkında bilgiye ihtiyaç duyacaktır. Bundan sonra uygulama hemen işe aktarılacak, gerekirse uzmanlarımız aynı gün kontrol ünitesini onarabilecek. Bulaşık makinesi kontrol modülleri genellikle fabrika arızaları, ağdaki ani voltaj düşüşleri, nem girişi nedeniyle arızalanır. Bir arızanın ana belirtileri şunlardır:

  • Modlar değişmiyor
  • Su ısıtması yok;
  • Su toplanmaz veya boşaltılmaz;
  • Kurutma modu çalışmıyor;
  • Seviye sensörü ile senkronizasyon eksikliği nedeniyle su taşar.

Benzer bir bulaşık makinesi arızası belirtileri, diğer bileşenler ve parçalar arızalandığında da gözlemlenebilir. Bu nedenle, ekipmanın onarımına devam etmeden önce, ustalarımız hatasız arıza teşhisi yapar, bu da arızanın nedenini doğru bir şekilde belirlemeye yardımcı olur. Bu yaklaşım, bulaşık makinelerine bakım yaparken hataları tamamen ortadan kaldırmanıza ve sonraki onarımı önemli ölçüde hızlandırmanıza olanak tanır. En karmaşık arızalar dahi ustalarımız tarafından 24 saat içerisinde giderilmektedir.

Teşhis sırasında kontrol ünitesinin değiştirilmesi gerektiği tespit edilirse, bulaşık makinenize “yerel” bir kart takılacaktır. Yeni orijinal yedek parçaların kullanılması, başarılı bir onarımın anahtarıdır. Ekipman servisi ve kurulu kontrol üniteleri, uzun vadeli bir garanti ile desteklenmektedir.

 

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687