• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Bulaşık Makinesi Rezistans Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Rezistans Değişim Ücretleri Firmamız bulaşık makinelerini en uygun fiyatlarla onarır! Bulaşık makinelerini hem servis merkezimizde hem de evde tamir ediyoruz. Ustalarımızın deneyim ve nitelikleri, arızaları çeşitli dolaylı işaretlerle tespit edebilecek kadardır. Onarım çok verimli bir şekilde gerçekleştirilir, parçalar üreticilerin “yerli” olanlarıyla değiştirilir. Tamir ve yedek parça garantisi veriyoruz.

Bulaşık Makinesi Rezistans Değişim Fiyatı

Bulaşık makinesiyle ilgili sorunlar beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir: dün ekipman çalıştı, ancak bugün artık açılmıyor. Bu yaygın ancak kritik olmayan bir durumdur ve çoğu teknik arıza aynı gün onarılır. Servis merkezini aramadan önce evde elektrik kesintisi olmadığından, elektrik kablosunun ve prizin iyi durumda olduğundan emin olunuz. Kasayı kendiniz açmaya çalışmayın: bu, tanılamayı zorlaştıracak ve hizmet maliyetini artırabilir.

Bulaşık Makinesi Rezistans Değişim Ücreti Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Rezistans Yenileme Maliyeti
Genel ortalama maliyet270
Ortalama maliyet330
Minimum maliyet250
Maksimum maliyet980

Yıkama döngüsünün bitiminden sonra aniden bulaşıklarınızın soğuk, ıslak ve kirli olduğunu fark ederseniz, bu bulaşık makinesindeki suyun ısınmadığının veya yeterince ısınmadığının kesin bir işaretidir. Panik yapmamalısınız, bunun nedeni, kendi ellerinizle veya bir uzmanın yardımıyla hızlı bir şekilde düzeltilebilen banal günlük durumlar olabilir.

Suyun kalitesi ve periyodik voltaj dalgalanmaları göz önüne alındığında, bulaşık makinelerinde ısıtma elemanının ve diğer cihazların neden sürekli arızalandığını hayal etmek kolaydır. açıklanan belirtilerden durumunuza uygun olanları bulursanız endişelenmeyin. Tüm bu sorunlar düzenlidir ve bir uzman tarafından yeterince hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

Nitelikli ustalar : Tüm ünlü marka ve model bulaşık makineleriyle çalışıyoruz!
Sadık ve uygun fiyatlar : Maliyet onarım başlamadan önce görüşülür ve değişmez – ek ödeme yok!
Her türlü arıza deneyimi : 10 yılı aşkın süredir ev aletlerini tamir ediyoruz!
Tüm önemli yedek parçaların mevcudiyeti : parçaların çoğu her zaman stokta bulunur, ancak herhangi bir nadir yedek parça gerekiyorsa, hızlı sipariş imkanı sunuyoruz!
Ücretsiz teşhis : onarıma onay verilmesi durumunda, usta evinize gidecek ve ücretsiz teşhis yapacak!
Yüksek kaliteli onarım  ve sorunsuz çalışma garantisi: tüm işler garanti edilir ve garanti süresi boyunca arıza durumunda ücretsiz onarım yapılır!
İndirimler : Düzenli müşterilerimiz ve emeklilerimiz için bir indirim sistemi sunulmaktadır!

 

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687