• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Bulaşık Makinesi Hortum Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Hortum Değişim Ücretleri Bulaşık makineniz sızdırırsa, hortumu acilen değiştirmeniz gerekir, servis merkezinden servis sipariş edin. Bu, deneyimli ustalarımız için standart bir prosedürdür, bu nedenle tahliye borusunun değiştirilmesi mümkün olan en kısa sürede tamamlanacaktır. Başka arızalar bulunursa, uzman derhal ortadan kaldırılmasıyla ilgilenecek, ek bir sipariş vermeniz gerekmeyecek.

Bulaşık Makinesi Hortum Değişim Ücreti

Bulaşık makinesi tahliye hortumunun değiştirilmesi için telefonla veya atölye web sitesinde başvurabilirler. Sipariş mümkün olan en kısa sürede işlenecek ve devreye alınacaktır. Usta, arızayı aynı gün, sizin için uygun bir zamanda ortadan kaldırabilecektir.

Bulaşık Makinesi Hortum Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

Bulaşık makinesi hortumları evde değiştirilir, bu da müşteri için uygun ve uygun maliyetlidir. Büyük bir bulaşık makinesini atölyeye götürüp geri götürerek zaman ve para harcamak yerine, rahatlayabilir veya kendi işinizi yapabilirsiniz. Servis merkezimizin uzmanları, herhangi bir karmaşıklıktaki onarımları yerinde gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir.

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Hortum Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet145
Ortalama maliyet150
Minimum maliyet110
Maksimum maliyet260

Tahliye hortumunu kendi başınıza değiştirmek o kadar kolay değil, bunun için bulaşık makinesini kısmen sökmeniz gerekecek. Ek olarak, bulaşık makinesini sökerken ve monte ederken, yeni başlayanların genellikle hatırlayamadığı eylem sırasını açıkça takip etmek gerekir. Zaman ve sinirlerinizi boşa harcamamanızı, hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Bulaşık makinesindeki tahliye hortumunun değiştirilmesi gerekiyorsa, cihazınızın modeline uygun yeni bir bağlantı parçası takacağız. Orijinal bileşenlerin varlığı, bulaşık makinelerinin hizmet kalitesi konusunda bize tam bir güven veriyor. Onarımlar ve monte edilen borular için bir garanti verilmektedir.

Servis merkezi avantajları

  1. Organizasyon, arızanın nedenini hızlı bir şekilde belirleyecek ve kolayca ortadan kaldıracak deneyimli ustalar istihdam etmektedir.
  2. Verilen hizmetler garanti belgeleri ile desteklenmektedir.
  3. Belirli bir model için özel olarak satın alınan ve bazen piyasada bulunması zor olan kaliteli parçalar.

Servis merkezimizde bulaşık makinesindeki hortumu değiştirmek, kendinizi tamir etmekten çok daha ucuza mal olacak. Aynı zamanda kaliteli ve hızlı hizmet alırsınız. Uzmanlar evinize gelecek ve arızayı hızlı bir şekilde giderecektir. Çalışma bir garanti kartı ile onaylanacaktır.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687