Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değişim Ücretleri
Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değişim Ücretleri Cihazlar konusunda uzman değilseniz, hangi parçanın onarılması gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Kötü bir koku hissedebilir veya cihazın çevresinde bir su birikintisi oluştuğunu görebilirsiniz. Bu nedenle, sorunu teşhis etmek için bir tamirci çağırmak önemlidir. Aşağıdaki tablo, yaygın bulaşık makinesi şikayetlerini ve her biri için ortalama onarım maliyetlerini göstermektedir.

Bulaşık Makinesi Fıskiye Değiştirme Ücreti

Alt Püskürtme Kolu, bulaşık makinenizde su püskürtmek ve bulaşıklarınızı temizlemek için kullanılır. Kırılırsa gözle görülür bir hasar meydana gelebilir veya bulaşıklarınız artık düzgün bir şekilde temizlenemeyebilir. Püskürtme kolunuz kırılırsa (genel aşınma veya yüksek ısı nedeniyle) değiştirilmelidir. Alt püskürtme kolunuz bulaşık makinenizin alt kısmında bulunacaktır.

Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değiştirme Fiyatı Ne Kadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervane Değişim Fiyatı
Genel ortalama maliyet160
Ortalama maliyet170
Minimum maliyet130
Maksimum maliyet460

Bu modelin size uygun olduğundan emin olmak için kullanım kılavuzunuzu ve model numaranızı kontrol edin. Bu versiyon plastik ve metaldir ve gri/mavi renktedir. Cihazı kurarken ve elektrik bağlantısını keserken ellerinizi güvende tutmak için iş eldivenleri giymenizi öneririz. Ayrıca bulaşık makinenize giden su beslemesini kapattığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Buradan bulaşık makinesini açıp alt rafı çekip kenara koymak isteyeceksiniz. Alt yıkama kolunu çıkarın.

Püskürtme kolunun alt kısmının her iki yanında, düz uçlu bir tornavida kullanılarak kenara itilebilen küçük kilitleme tırnakları vardır. Püskürtme kolu serbest bırakıldığında bulaşık makinesinden kolayca çıkarılabilir. Yeni alt yıkama kolunu yerine koyun ve kilitlemek için aşağı bastırın. Serbestçe döndüğünden ve ısıtma elemanına çarpmadığından emin olun. Alt bulaşık rafını yerine yerleştirin ve ardından bulaşık makinesinin kapağını kapatın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi