Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri
Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Ücretleri  Bulaşık makinelerinin tipik arızalarının giderilmesi için fiyatları Ev Tamir Merkezi’nin web sitesindeki fiyat listesinde bulabilirsiniz. Bulaşık makinenizi tamir etmenin maliyeti, ana kartın tamir edilip edilmediğine veya değiştirilip değiştirilmediğine ve başka bir sorun olup olmadığına bağlıdır. Ekipmanın usta tarafından incelenmesinden sonra maliyeti öğreneceksiniz.

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değiştirme Ücreti

Dikkat! Bulaşık makinesi sorunları isteğe bağlıdır ve her zaman ana kart sistem hatalarının göstergesi değildir. Deneyimsizseniz bir modülü değiştirmeye başlamayın. Bulaşık makinesi analitik merkezinin yenilenmesi yoğun emek gerektirir.

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Fiyatı

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmektedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet 210
Ortalama maliyet 290
Minimum maliyet 170
Maksimum maliyet 940

İşlem sırasındaki hatalar büyük arızalara dönüşüyor ve bunun sonucunda Indesit bulaşık makinesinin tekrar tekrar onarımı için büyük masraflar çıkıyor. Profesyonel bir ustanın zamanında gelişi birkaç kat daha ucuza mal olacak.

Elektronik ünitenin arıza belirtileri

Modül teknolojinin beyni olduğundan, başarısızlığı elektronikle bir şekilde bağlantılı olan her şeyi olumsuz etkileyecektir. Ön panel kontrol sistemi arızasını açıkça bildirecek, böylece değiştirmeye değer olduğu anı kaçırmayacaksınız. Modül arızasını gösteren işaretler:

  • Teknisyen basmaya yanıt vermiyor. Yani ön paneli kullanırken hiçbir şey olmuyor çünkü modül bunu da kontrol ediyor.
  • Tekniğin kendisi bulaşık yıkama modlarını değiştirir. Ayrıca sürecin ortasında işin tamamen durmasıyla da kendini gösterebilir.
  • Yıkama işlemi orantısızlık
  • Bazı bulaşık makinesi işlevleri gerektiğinde kullanılamaz. Bu, tekniğin komutlarınıza yanıt vermemesi gerçeğinde kendini gösterir. Bu, ön paneldeki tüm düğmelere kesinlikle basılarak da doğrulanabilir.

Böylece, bir bulaşık makinesi kontrol modülünün değiştirilmesinin teorik bir bakış açısıyla ne olduğunu anladınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi