• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değişim Ücretleri

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değişim Ücretleri Bulaşık Makinesinin deterjan bölmesi, yemek gereçlerinizin ve pişirme kaplarınızın temizlenmesini sağlamak için çok önemli bir parçadır. Döngü sırasında deterjan ve parlatıcıyı tutmak ve dağıtmak için kullanılır, bulaşık makineniz arızalanırsa hemen hemen işe yaramaz. Çekmece Kilit arızaları, yaylı kapının açık veya kapalı konumda sıkışıp kalması veya onu kontrol eden mekanizmanın arızalanmasıdır.

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değiştirme Ücreti

Bulaşık makineleri ev işlerini çok daha kolaylaştırabilir, ancak en pahalı modeller bile çoğu zaman başarısız olur. Bu tür ekipmanların en sık karşılaşılan sorunları arasında tahliye pompasının arızalanması, engelleme cihazının arızalanması ve dağıtıcının arızalanması sayılabilir.

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değişim Fiyatı NeKadar ?

(Marka Ve Modele Göre ücretler Değişmekdedir, Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.)

Bulaşık Makinesi Deterjan Kutusu Değişim Maliyeti
Genel ortalama maliyet430
Ortalama maliyet480
Minimum maliyet340
Maksimum maliyet775

İkinci durumda, kırık parça değiştirilerek sorun kolayca çözülür. Deterjanın yıkama işleminin gerçekleştiği kaba ulaştırılması için bir dağıtıcı gereklidir. Bulaşık makinesinin kırık bir dağıtıcı nedeniyle deterjanı almadığını fark ederseniz, nominal çalışmayı eski haline getirmek için eski dağıtıcıyı dikkatlice çıkarmanız ve yeni bir parça takmanız gerekir. Bu tür onarımlar, yeni makina satın almaktan çok daha ucuzdur.

Bulaşık makinenizin yaşına bağlı olarak, bulaşık makinesi deterjan bölmesi kapağının sabitlenmesi, tüm deterjan bölmesi modülünün değiştirilmesini gerektirebilir veya bir yayı değiştirmek kadar basit olabilir. Bulaşık makinenizi 2006’dan önce satın aldıysanız veya daha düşük kaliteli, daha ucuz bir modelse, onarımınız daha yeni veya üst düzey bir model kadar karmaşık veya pahalı olmayabilir. Deterjan dağıtıcı modülü, deterjan ve parlatıcı dağıtmak için kendi motoruna sahiptir, alt uç modeller ise kapağı açmak için bir zamanlayıcıya güvenir.

 

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687