Home / Ev Aletleri / Tıraş Makinesi Bakımı

Tıraş Makinesi Bakımı

Tıraş Makinesi Bakımı için işte size bir kaç ipucu, Elektrikli tıraş makineleri traş etmek için yeşil bir yoldur . Elektrik kullandıkları ve bazı çöpleri yarattığı için düz bir ustura kadar yeşil değildirler, ancak tek kullanımlık traş makinelerinin yaptığı çöp tulumunu üretmezler .

Tıraş Makinesi Bakım

Düz traş makinasının elektrikli traş makinası üzerinde sahip olduğu bir diğer husus da, tıraş makinesinin bozulması ihtimalinin düşük olmasıdır. Sen edebilirsiniz yeşilliğe artırmak ucu şeklinde bunu tutarak elektrikli tıraş makinesi. İşte bazı ipuçları!

Tıraş Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Her kullanımdan sonra tıraş makinesini iyice temizlediğinizden emin olun. Tıraş makinesinde aşırı tüyler tutuşursa, elektrikli traş makinenize baskı yapar ve daha hızlı bozulmasına neden olur. Elektrikli ustura için özel olarak yapılmış kayganlaştırıcılar ve yağ gidericiler bulunmaktadır.

Tıraş makinenizin temizlenmesi

Piliniz ve kablosunuz muhtemelen şüphelilerdir, eğer ustura tahrip olursa erken boşalır. Basit elektrikli tıraş bıçağı sorunlarının giderilmesine ilişkin bazı yönergeler .

Tıraş bıçağıyla saçlarını kesmiyorsan, o zaman sadece elektrik yakıyorsun. Bıçakları şirket tarafından önerilen şekilde değiştirdiğinizden emin olun .

Biliyorum. Biliyorum. Elektronik satın aldığımda çoğu zaman garanti ihlali yapmamı kötü alışkanlık haline getiririm. Garantiyi doldurmak için biraz zaman ayırın. Size birkaç kuruşa mal olabilir, ancak traş makineniz bozulursa, eski tıraş bıçağınızı şirketinize gönderebilirsiniz, ve ya düzeltip yerine koyacaktır. Onu tamir edemezlerse bile, bronzdan ustura parçalarını birleştirebilirsiniz. Bu, israfı azaltmanın iyi bir yoludur.

Bunun yılda bir kez yapılması gerektiği söyleniyor .

Dikkatinizi Çekebilir

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ?

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ? Su inanılmaz bir çözücüdür. Kimyasal maddeler, tuzlar, metal, kirlilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi