Home / Genel / Soğuk Hava Deposu Servisi (0850) 811 24 22

Soğuk Hava Deposu Servisi (0850) 811 24 22

Soğuk Hava Deposu Arıza Bakım Servisi

Soğuk Hava Deposu Servisi Modüler soğuk oda, Yarı modüler Soğuk Odalarının yanı sıra Endüstriyel Soğuk hava depolarında hizmetlerimiz Soğuk muhafaza odası, Donmuş muhafaza odası ,Şoklama odası , Duvar paneli, Tavan paneli, Zemin paneli, Zemin izolasyonu, Soğuk, donmuş odaların çarpma kapıları ve kayıcı kapılarının projeleri doğrultusundaki ihtiyaca göre üretimlerinde çözümler yaratıyor. Soğuk Depo, Soğuk Oda cihazlarımız. Soğuk Hava Depoları, Donmuş Muhafaza Depoları, Şoklama Tesisleri, Meyve ve Sebze Soğuk Hava Depoları. Soğutma projeleri doğrultusundaki ihtiyaca göre üretilerek montaj edilmektedir.

Meyve Soğuk oda  Sebze Soğuk oda 

Gıda Kodeksine Uygun Silikonlu PVC Şerit Materyal Ürünler ile soğuk muhafaza odaları, Donmuş muhafaza odaları Şok odaları, Soğuk hava depoları kapıları ve koridorlarında hızlı geçiş ve depolamada ısı kaybını önleyici çözümler yaratıyor. Kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşıyarak hizmette sınırsız müşteri memnuniyeti doğrultusunda çağdaş, kaliteli hizmetlerle faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Soğuk Hava Deposu Servisi

Endüstriyel Soğuk Oda Kurulumu

Panel Tip Soğuk Odalar : Mükemmel Isı İzolasyonu, Kolay ve Hızlı Kurulumu, Hijyenik Yapısı ve Hesaplı Fiyatı Nedeni İle Hız ve Güvenilir Olarak Soğutulması Gereken Tüm Ürünler İçin Dünya Standardını  Oluşturmaktadır. Endüstriyel Panel Tipi Soğuk Oda, Mükemmel İzolasyona İmkan Veren Sandviç Paneller ve Yalıtım Metaryel Oluşmaktadır.

Hastaneler Laboratuvar Soğuk Hava Depoları

Uluslar Arası Standartlara Uygun Olarak Teşhis Edilen Soğuk Hava Depoları, Hastaneler, Laboratuvar, Süpermarketler, Hastane ve Lokantalar Gibi Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Olarak İstenen Ölçülerde Kurabilmekte, Poliüretan Dolgulu Sandviç Paneller Sayesinde Yüksek Isı Yalıtımı Sağlayarak Büyük Oranda Enerji Tasarrufu Sağlamaktadır.

Soğuk Hava Deposu Tamir Arıza Bakım Servis

Et Sebze Hava Depoları

Panel Tip Soğuk Odaların Avantajlarının Başında Çok Yüksek Isıl İzolasyona Sahip Olarak Sağladıkları Enerji Tasarrufunu Gösterebilir. Panel Tip Soğuk Hava Depoları, Hijyenik Yapıları Ve Kolayca Temizlenebilmeleri Sayesinde Kullanım Kolaylığı Sağlar. Poliüretan Dolguyu Prefabrike Sandviç Paneller; Teknik Nitelik Dayanıklıkları Kolay Monte Edebilmeleri ve Yüksek Isı İzolasyonları Nedeni İle Soğuk Hava Depoları İçin Mükemmel Sonuç Veren En İdeal Malzemedir.

Soğuk Hava Deposu Tamir Arıza Bakım Servis

Panellerin İç ve Dış Yüzeylerinde Kullanılan Polyester Veya Pvc Kaplı Galvaniz Sac Yüzey Malzemesi Hijyenik Özelliğe , Temizlenebilme Kolaylığı ve Dayanıklılığı İle Et, Sebze ve Tüm Gıda Maddeleriyle Tıbbı ve Medikal Ürünlerin Tazeliklerini ve Özelliklerini En İyi ve En Uzun Süre Bozulmadan Korumalarını ve Muhafaza Edilmelerini Sağlar. Tüm Gıda Maddelerinin Yanı Sıra Kimyasal ve Medikal Ürünlerin Uygun Koşullarda Saklanabilmesi Panellerle Kurulan Prefabrike Soğuk Hava Depoları İle Mümkün Olabilmektedir.

Otel Restaurant Soğuk Hava Depoları

Soğuk Hava Depoları; Grosmarket, Hiper market, Süpermarketlerde Kullanılan Buzhane ve Soğuk Muhafaza Depoları,Otel, Restaurant  yurt ve Konaklama Tesisleri, Süt Mamulleri İşleme ve Soğuk Muhafaza Tesisleri, Et ve Et Ürünleri İşleme ve Muhafaza Tesisleri, Dondurma ve Dondurulmuş Gıda Maddelere İşleme, Soğuk ve Donmuş Muhafaza Tesisleri, Hastaneler ,Unlu Mamul Üretim Tesis ve İşletmeleri, Çikolata, Yağ vs. Maddelerin Üretim Tesis ve İşletmeleri, İlaç, Tıbbı Malzeme Depolama Ve Muhafaza Tesislerinde Kullanılmaktadır. Soğuk Oda Servisi Olarak Proje ve Montajın Tüm Aşamalarında Kendi Bünyesinde Çalışan Yeterli Mesleki Bilgi ve Eğitimine Sahip Kalifiye Personeli İle Hizmetinizdedir.

Gros market Hiper market Soğuk Hava Deposu

Proje Başlangıcında Soğuk Odanın Kurulacağı Yerde Gerekli Keşif Çalışması İle Başlayan Süreç, Sistemin Bilgisayar Ortamına Aktarılması, Bilgisayar Destekli CAD/CAM Programları İle Soğutma Kapasitesi Tayini, Panel Odanın Önce Bilgisayar Ortamında Oluşturulacak Tüm Ayrıntılarının En Doğru ve Hatasız Şekilde Çözülmesi İle Devam Etmekte ve En Son Olarak Panel Soğuk Oda Kurulumu ve Soğutma Ekipmanları Montajı İle Soğuk Hava Deposu Projesi Çalışır Vaziyette Son Kullanıcıya Teslim Edilmektedir.

Gros market Hiper market Soğuk Hava Deposu

Soğuk Oda-Hava Deposu Kurulum Servisi Olarak Siz Müşterilerimizin İhtiyaçlarını En Hızlı Şekilde Çözüm Sağlayarak.İşletmeniz İçin Oluşacak Maddi Ve Manevi Zararların Oluşmasına Engel Olmaktayız.

Dikkatinizi Çekebilir

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis Aranıyor

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis hizmeti sağlayacak, firmamızın alt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi