Home / Servis Bölgeleri / Şile Profilo Servisi (0216) 386 90 32
Şile Profilo Servisi

Şile Profilo Servisi (0216) 386 90 32

Şile Profilo Servisi Son yıllarda hızla gelişen klima ürünlerindeki kullanım fazlalığı ile oluşan sorunların çözümlerinde kurulduğumuz ilk günden itibaren tecrübeli ve işini iyi yapan teknisyen ekiplerimizle  en iyi hizmeti sağlamak hedefimiz olmuştur.

Şile Profilo Servisi

Şile Servis ProfiloŞile Servis Profilo Klimaların bakımlarında , onarımlarında ve montaj işlemlerinde titiz, dürüst ve gereken bilgi donanımlı ekiplerimiz işlemlerini kısa sürede yerine getirmekte en sağlıklı kullanabileceğiniz klimalarınızı sizlere sunmaktadır. Şile Profilo Servisi Montaj işlemlerinde , usta eller ile gerçekleştirilen ve öncelikle kurulacak olan yerin yapılacak olan keşif ile uygun yeri belirlenmekte, tüm ince detaylar incelenerek, doğru şekilde montaj hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Ağva Profilo Teknik Servis

Ağva Profilo Teknik ServisAğva Profilo Teknik Servis Dış ünite kurulumunda ve iç ünite aksamı bağlantılarında göze hitap edecek şekilde bakır boru hattı çekilmekte, sağlıklı çalışır durumlarında müşterilerimize teslim edilmektedir.  Ağva Profilo Teknik Servis Beyaz eşyalarınızdaki sorunlarınız çalışmaması ile ilgili sorunlarınız için çağrı merkezi ekibizle iletişime geçebilirsiniz. Klimalardaki  ısı sisteminden istediğiniz performansı sağlamıyor, su akıtmasından şikayetçi iseniz, ihtiyaçlarınız için bizi merkez telefonlarımızla arayarak teknik konuda yardım isteyebilirsiniz.

Şile Arıza Kayıt Çağrı Merkezi

Kumbaba Arıza Kayıt Çağrı• Ağva Mahallesi
• Balibey Mahallesi
• Çavuş Mahallesi
• Hacıkasım Mahallesi
• Kumbaba Mahallesi

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi