Home / Servis Bölgeleri / Sancaktepe Siemens Servisi (0216) 622 74 00
Sancaktepe Siemens Servis

Sancaktepe Siemens Servisi (0216) 622 74 00

Sancaktepe Siemens Servisi Buzdolabı Servisi, firmamızda  teknik ekibimiz, marka buzdolabının servisi konusunda uzman personeldir. Uzun yıllar deneyimli olmaları sayesinde geçmiş zamanda yaşadıkları arızalara dayanarak sorunlarınıza seri çözüm üretmektedirler. Teknik Servis olarak marka buzdolabı ve dondurucunuzun tamiri, bakımı ve servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Sancaktepe Siemens Servisi

Buzdolabınız yeterince soğutmuyor sa; Gazı eksik olduğu için, drayer tıkalı olduğu için, alt fan ya da iç fan arızalı olduğu için, evaparatör rezistansı arızalı olduğu için, evaparatör aşırı buzlanma olduğu için, alt kapı yada üst kapı açık olduğu için, timer motoru arızalı olduğu için, termostat arızalı olduğu için, ana kart arızalı olduğu için, sensörleri arızalı olduğu için, herhangi bir borularda delik olduğu için, kılcal boru tıkalı olduğu için, sistemin herhangi bir yerinde tıkalı olduğu için soğutma görevini yapmaz.

Sarıgazi Siemens Servis

Sarıgazi Siemens Servis Yiyeceklerin uzun süre saklanması ve sağlıklı bir şekilde tüketilmesi için gerekli olan buzdolabı,ilerleyen zamanlarda farklı sorunlar yaratabilir.Buzdolabının sesli çalışması, yeterince soğutmaması, buzluğu kar yapması ya da  kapağının tam kapanmaması gibi sorunlar günlük yaşantımızda görülmektedir.

Servis Telefon Numarası : (0216) 622 74 00 

Buz dolaplarında bu tür sorunların yaşanmasının en yaygın görülen nedeni,üst bölümde yer alan fanın yeterli biçimde çalışmamasıdır. Buzdolabınız sürekli karlanma yapıyorsa; Buz dolaplarının kar yapması durumunda kontrol etmeniz gereken ilk yer,buzluk ve dolap kapısının lastikleridir.Buzdolabı ve buzluk kapısının lastiklerini tüm bölgelerde tam tutunma sağlayıp sağlamadığını kontrol etmek gerekir.

Samandıra Siemens Servis

Samandıra Siemens Servis Buzdolabı kapısının lastiğinde oluşan yırtık ya da delikler sıcak havanın içeri girmesine ve buzlanmaya neden olur. Ayrıca buzdolabının aşırı miktarda doldurulması da, içinin havasız kalmasına neden olarak karlanma sorununa neden olabilir. Sancaktepe Siemens Servisi Buzdolabınızda bu tür sorunlar yoksa mekanik parçalarda ya da buzdolabının soğutma gazında bir sorun vardır ve teknik servis çağırmanız gerekmektedir.

Sancaktepe Mahalleleri
Abdurrahmangazi Mahallesi Akpınar Mahallesi Atatürk Mahallesi Emek Mahallesi Eyüp Sultan Mahallesi Fatih Mahallesi

Sancaktepe Siemens Mutfak Aletleri, Sancaktepe Siemens Doğrayıcı Arızaları, Sancaktepe Siemens El Blenderları Hız Ayarı, Sancaktepe Siemens El Mikserleri Ayarları, Sancaktepe Siemens Meyve Sıkacakları Bıçakları

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi