Home / Servis Bölgeleri / Kartal Siemens Servisi (0216) 566 73 18
Kartal Siemens Servis

Kartal Siemens Servisi (0216) 566 73 18

Kartal Siemens Servisi atölyelerinde hazırladığı bakım tamir ve test odalarında en son teknolojik verilere dayalı cihazları ile tamirlerini gerçekleştirir. Cihaz bakım ve testlerini yerine getirir, bir önceki pozisyon performansına kavuşmuş olarak, marka cihazlarınızı adresinize teslim eder. Özel indirim ve kampanyalar ile maksimum müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda ucuz çözümler sunmaktadır.

Kartal Siemens Servisi

Teknik ihtiyaçlarına gezici mobil ekiplerimiz ile haftanın 7 günü çabuk teknik destek vermekteyiz. Danışma hattımız, başvurularımız doğrultusunda çabuk yönlendirme ile hemen hizmet almanızı sağlamaktadır. Kartal Siemens Servisi Güvenli, ekonomik, özenli, ilkeli ve uzman çözümleri size sadece bir telefon mesafesinde olarak hizmetinize sunuyoruz.

Dragos Siemens Servis

Dragos Siemens Servis cihaz sistemlerinizin teknik desteği için yıllar boyunca gözünüz arkada kalmadan, güvenle başvurabileceğiniz tek servis adresi olmak için faaliyet göstermekteyiz. Çamaşır makinesi, kazan içerisindeki suyu tam tahliye edememesi, su giderinin tıkalı olması,ana motor kartının arızalı olması, pompa motorunun düzenli olarak temizlenmemesi, sıkma yapmamasının başlıca sebepleridir.

Atalar Siemens Servis

Atalar Siemens Servis Bulaşık makinesinin kirli ve lekeli çıkarması, deterjanın bayat olması,su fıskiyelerinin (pervanenin) tıkalı olması, tuz ve patlatıcının ayarlı olarak kullanılmaması, bulaşık makinesi konulan bulaşıkların kalıntılarının temizlenmeden konulması arızaların başlıca sebepleridir.

Kartal Servis : (0216) 566 73 18

çamaşır makineleri, bulaşık makineleri  buz dolapları, kurutma makineleri, derin dondurucuları, sektöründe hizmet sunan,diğer isim kalitelerinin daima iki adım ilerisinde yürümeyi başarır ve yaptığı işin  hakkını vererek yapım ve tüketici memnuniyetinde hep birinci gelmektedir.

Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi Yunus Mahallesi

  • Kartal Siemens Kıyma Makinesi Tamiri,
  • Kartal Siemens Dondurulmuş Mevye Püresi Makinesi Servisi,
  • Kartal Siemens Yoğurt Makinesi Kullanımı,
  • Kartal Siemens Mutfak Makinesi Rende Özelliği,
  • Kartal Siemens Pişirici Isınmıyor,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi