Home / Cep Telefonu / Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ve Özellikleri

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ve Özellikleri

Samsung Galaxy S8 Çıkış tarihi 

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ve Özellikleri , Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ve Özellikleri  Samsung’un yeni amiral gemisi olması ve Mart ayında tanıtılması beklenen Galaxy S8 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce ekranı kapalı olarak görüntülenen ve tasarımı büyük ölçüde ortaya çıkan Galaxy S8‘in çalışır durumdaki görselleri ise ekran koruyucusu tedarikçisi tarafından sızdırıldı.

Galaxy S8’in fiyatı ve özellikleri

İlk kez Galaxy S8 modeliyle fiziksel tuşları bırakıp sanal tuşlara geçecek olan Samsung, parmak izi sensörünü ise cihazın arka kısmına konumlandırmış. Sızan görsellerde sanal geri tuşunu ve Edge ekranını görmekteyiz. Galaxy S8’in üst kısmında ise ön kamera ve çeşitli sensörler bulunuyor.

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ve Özellikleri

Galaxy S8 ve S8 Plus’ın beklenen duyurusu hala bir ay uzakta, bu da demek oluyor ki bilgi sızıntılarıyla idare etmeye devam edeceğiz. En son bilgi sızıntısı Evan Blass’tan (@evleaks) geldi. Yeni sızıntı Galaxy S8 Plus’ın sistem özelliklerini açığa çıkarıyor, ve görünüşe bakılırsa sistem özellikleri daha küçük olan Galaxy S8’e oldukça yakın. Cihazın en çok dikkat çeken özelliği 6.2-inçlik devasa ekranı.

samsung galaxy s 8 fiyatı

Ekranın “QHD+”çözünürlüğü ekran en-boy orantısının 16:9’dan daha uzun olduğunu, 18:9’a daha yakın olduğunu gösteriyor. Zaten büyük olan 5.7-inçlik ekranıyla Galaxy Note 7’yi bile geride bırakan S8+, farklı en-boy oranı ve çerçeve kalınlığı sayesinde devasa boyutuna rağmen konforlu bir kullanım sunacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S8

Evan Blass tarafından paylaşılan özellikler daha önce gördüğümüz verilerle örtüşüyor: 4GB bellek ve 64GB depolama alanı, 12MP arka kamera ve göz tarama özelliğine sahip bir ön kamera. Galaxy S7′ ve Note 7’yi ilginç yapan tüm özellikler S8 vs S8 Plus’ta da buluyor, ancak daha büyük ekran ve tekrar tasarlanmış kasa ile çok daha öteye gidiyor.

Dikkatinizi Çekebilir

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için Eğer işlemci mobil cihazınızın beyni ise, o zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi