Home / Elektronik / Playstation 3 Müzik Aktarımı
Playstation 3 Müzik Aktarımı

Playstation 3 Müzik Aktarımı

Playstation 3 Müzik Aktarımı MP3 şarkılarını bilgisayarımdan bir USB Flash Sürücüsü kullanarak PS3’e aktarmaya çalışıyordum. Ancak şarkı yüklemeyi denediğimde, cihazda herhangi bir parça olmadığını söylüyorduk. Başka nasıl şarkı aktarabilirim sorusunun cevabı işte burada.

Ps3 Müzik Yükleme

Pc’den ps3’e müzik aktarmanın birçok yolu var ancak bunu yapmanın en kolay yolu. Windows Vista’yı kullanıyorsanız (XP için de çalışabilir ancak manzara görüyorum), medya paylaşımının açık olduğundan emin olun.

Windows Media oynatıcısını yükleyin ve sonra PS3’ü açın ve ardından WMP seçme. paylaşımı seçeneklerine gidin ve onlardan, bilinmeyen bir bölme (PS3) vurguluğunun olduğunu ve bölüme paylaşımın yapılabilmesi için basın tuşuna basın ve ardından. PS3 için ortam arşivleri için Arama’yı seçin (otomatik olarak bilgisayarınızı bulun.)

Bilgisayarınızı bulduğunda, bilgisayarınızdaki müziğin tümünün görünmesi gereken simgeyi (Windows Media simgesi) seçin. sadece formunu istediğiniz herhangi bir şarkıyı. bulun ve menüyü getirmek için üçgen tuşuna. basın ve kopyalamayı seçin. seçtiğiniz şarkıyı siz bitirdikten sonra PS3 formatın’da kopyalamanız gerekir. Ayrıca Resimler ve Videolar ile yapılabilir.

Not1 * – Müzik PC’nizdeki Müzik klasörünüzde olmalıdır.

Bir USB kullanıyorsanız, flash sürücünün ilk menüsünde de bir klasör oluşturmanız. ardından o klasörü açıp müzik klasörünüzü yapıştırmanız gerekir. Eğer USB üzerinden yazılımınızı güncellemek gibi bir şey varsa, o da çalışmalıdır.

Alternatif bir alternatif PS3 medya kesici ayarını kullanmaktır. PC’nizde depolanan müziği doğrudan ps3’ünüze kopyalamanıza izin verir. Tek yapmanız gereken, windows media player’ı açıp sağ tıklayın ve araçlara gidin, daha sonra seçenekleri tıklayın, ardından menüdeki kütüphaneye gidin ve Paylaşımı yapılandıra tıklayın. Cihazların kapalı olduğu bir pencere bulunmalıdır.

Şans ps3 bilinmeyen cihaz olarak etiketlenmiştir ve ardından izin ver seçeneğini tıklatıp çalışması gerekir. sonra ps3’ünüzü alıp müziğe gidin ve medya sunucuları için arama yapmayı seçtiğinizden emin olun.

Yapmanız gereken tek şey USB sürücüye sahip olmak, bilgisayarınıza takmak, şarkıların bilgisayarda depolandığı yere (dosyalar vb.) Girerek, şarkıların flaş sürücüsüne takılı olduğunda şarkıları USB sürücüye koymaktır. PS3’ünüzde müziğe gidin, flash sürücüyü bulun ve ona ulaşıncaya kadar yukarı veya aşağı ilerleyin ve üçgene basın ve içe aktar’a basın.

Eğer bir MP3 Çalara sahipseniz, bilgisayarınıza takın, üzerine aktarın & bilgisayarınızdan çıkartın. PS2’nin USB Flash Sürücüsünü takın, XMB müziğine geçin, Üçgen düğmesine basın & İçe aktarma ve müzik dosyalarınızı seçin. PS3’ün harddisk’ini içe aktarıyor olmanız & yapmanız gereken tek şey budur.

Dikkatinizi Çekebilir

Yavaş Bilgisayar PC Nasıl Temizlenir ?

Yavaş Bilgisayar PC Nasıl Temizlenir ? Bilgisayarın yavaş çalıştığı çeşitli nedenler açıklanmakta ve yavaş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi