• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Vestel Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma

Vestel Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Elektrikli ürünler çocuklar için tehlikelidir. Ürün çalışırken çocukları üründen uzak tutun. Çocukların kurutma makinesine müdahale etmesini önlemek için çocuk kilidini kullanarak devam eden bir programda değişiklik yapılmasını engelleyebilirsiniz.

• Kurutma makinesini kullanmadığınız zamanlarda bile kapağını kapalı tutunuz.

Vestel Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır/Kapatılır ?

Program esnasında tuşlara basıldığında makinenin program akışının bozulmaması için çocuk kilidi opsiyonu mevcuttur. Çocuk kilidini aktif hale getirmek için “Narin” ve “İyon” opsiyon tuşlarına aynı anda 3 saniye boyunca basınız. Çocuk kilidi aktif olduğunda tüm tuşlar devre dışı kalır. Program sonunda çocuk kilidi otomatik olarak deaktif olur.

Vestel Kurutma Makinesi Ekranda Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Çocuk kilidi aktif/deaktif edilirken 2 saniye boyunca “CL” yazısı ekranda görünür ve sesli bir uyarı verilir. Uyarı; makine çalışırken veya çocuk kilidi aktifken, program seçim düğmesi çevrildiğinde sesli uyarı verilir ve “CL” yazısı 2 saniye süreyle ekranda görünür. Program düğmesi başka bir programa getirilse dahi bir önceki seçili program çalışmaya devam eder. Yeni program seçimi için çocuk kilidi deaktif edildikten sonra program seçim düğmesi “İptal” pozisyonuna getirilir. Daha sonra istenilen program seçilerek program başlatılabilir.

Uzmana Sorun

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687