Anasayfa » Beyaz Eşya » Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama markanızı veya hata kodunuzu aşağıda bulamıyorsanız, sayfanın en altına gidin ve bize sorun. Bulaşık Makinesi arıza veya hata kodunuza size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve kendi çamaşır makinesi sorununuzu gidermenize yardımcı olabiliriz.

İlk önce, makineyi genel bir sıfırlamanız gerekir. Makineyi güç noktasından kapatın, bir dakika bekleyin ve ardından tekrar açın. Herhangi bir değişiklik görmüyorsanız, Ana Sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu, tüm yerleşik bileşenleri sıfırlar ve genellikle cihaz teknisyenleri tarafından başarıyla kullanılır. Çamaşır makinesinin kapısını 12 saniye içinde 6 kez açıp kapatın. Ardından, sorunlarınızın çözülüp çözülmediğini görmek için durulama / sıkma döngüsünü giysisiz çalıştırın. Boşaltırsa sorun çözüldü!

Vestel Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çamaşır makineleri de dijital sistemlerini geliştirmişlerdir. Gelişen bu dijital sistemler yaşanacak olan küçük elektrik akım probleminden dahi arıza verebilen bir yapıya sahiptir.

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme

Çamaşır makinesini resetleme işlemi ise olukça basittir. Genellikle teknik ekiplerce yapılır ve bu resetleme işlemi için de ciddi miktarlar ödenmektedir. Fakat sizler de kendi kendinize resetleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Resetleme işlemi şu şekilde gerçekleştirilmektedir; öncelikle çamaşır makinenizin dijital aksamında bir problem olduğundan emin olmalısınız. Ardından program menüsünden, pamuklu yıkama seçeneğine geliyoruz. Program 90 derecede olacak.

Açma – kapama tuşuna basıyoruz.

Hemen ardından başlat – çalıştır tuşu ile birlikte açma – kapama tuşuna aynı andan basıyoruz. Beş saniye gibi bir süre bekliyoruz o şekilde. Makineden “tık” sesini duyuyoruz.

Bu işlemin ardından başlat düğmesinin ışığının yanıp söndüğünü göreceğiz. Ardından derece düğmesini/ sıkma ayarına getiriyoruz. Ve açma – kapama tuşuna basıyoruz. (yani kapatıyoruz)

Ardından başlat – çalıştır ve açma – kapama tuşlarına yine aynı şekilde basılı tutuyoruz. Bir süre bekledikten sonra makinemizi açıyoruz (açma –kapama tuşundan).

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri elektrikle çalışan bir açılır tavan kilitleme cihazıdır. Bimetal ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !