Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama markanızı veya hata kodunuzu aşağıda bulamıyorsanız, sayfanın en altına gidin ve bize sorun. Bulaşık Makinesi arıza veya hata kodunuza size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve kendi çamaşır makinesi sorununuzu gidermenize yardımcı olabiliriz.

Vestel Çamaşır Makinesi Nasıl Resetlenir ?

 • Vestel HIZLI 9812 TE resetleme
 • Vestel 10912 TT Çamaşır makinesi resetleme
 • Vestel CMI 9710 resetleme
 • Vestel hızlı 10912 TT çalışmıyor
 • Vestel Çamaşır Makinesi resetleme
 • Vestel çamaşır makinesi program iptali
 • Vestel EKO 9711 TL resetleme
 • Vestel cmh – xxl 8510 te çamaşır makinesi resetleme

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama İlk önce, makineyi genel bir sıfırlamanız gerekir. Makineyi güç noktasından kapatın, bir dakika bekleyin ve ardından tekrar açın. Herhangi bir değişiklik görmüyorsanız, Ana Sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu, tüm yerleşik bileşenleri sıfırlar ve genellikle cihaz teknisyenleri tarafından başarıyla kullanılır. Çamaşır makinesinin kapısını 12 saniye içinde 6 kez açıp kapatın. Ardından, sorunlarınızın çözülüp çözülmediğini görmek için durulama / sıkma döngüsünü giysisiz çalıştırın. Boşaltırsa sorun çözüldü!

Vestel Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çamaşır makineleri de dijital sistemlerini geliştirmişlerdir. Gelişen bu dijital sistemler yaşanacak olan küçük elektrik akım probleminden dahi arıza verebilen bir yapıya sahiptir.

Vestel Çamaşır Makinesi Resetleme

Çamaşır makinesini resetleme işlemi ise olukça basittir. Genellikle teknik ekiplerce yapılır ve bu resetleme işlemi için de ciddi miktarlar ödenmektedir. Fakat sizler de kendi kendinize resetleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Resetleme işlemi şu şekilde gerçekleştirilmektedir; öncelikle çamaşır makinenizin dijital aksamında bir problem olduğundan emin olmalısınız. Ardından program menüsünden, pamuklu yıkama seçeneğine geliyoruz. Program 90 derecede olacak.

Vestel Çamaşır Makinesi Program Sıfırlama

Açma – kapama tuşuna basıyoruz.

Hemen ardından başlat – çalıştır tuşu ile birlikte açma – kapama tuşuna aynı andan basıyoruz. Beş saniye gibi bir süre bekliyoruz o şekilde. Makineden “tık” sesini duyuyoruz.

Bu işlemin ardından başlat düğmesinin ışığının yanıp söndüğünü göreceğiz. Ardından derece düğmesini/ sıkma ayarına getiriyoruz. Ve açma – kapama tuşuna basıyoruz. (yani kapatıyoruz)

Ardından başlat – çalıştır ve açma – kapama tuşlarına yine aynı şekilde basılı tutuyoruz. Bir süre bekledikten sonra makinemizi açıyoruz (açma –kapama tuşundan).

5 Yorumlar

 1. Nurcan Tutar

  Merhaba benim çamaşır makinam Vestel 9614 kurutma makinali sorunu suyu alip yikamaya gecmeden bitiriyor bitti gosterip suyu bosaltiyor ne yapmam lazim yardimci olursaniz çok sevinirim tesekkurler

 2. Yasin Buzluk

  Bu sorunun aynısından bende de var çözüm nedir acaba

 3. Mustafa Baykal

  Hayırlı işler diliyorum. Kullanmakta olduğum Vestel 9812 te model çamaşır makinası fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi