Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme Devre Dışı Bırakma
Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme Devre Dışı Bırakma

Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma Çocuk emniyeti başka bir güvenlik saatidir. Kontrol panelinin kilitlenmesi, çocuğun yıkama programını iptal etmesi veya değiştirmesi konusunda endişelenmenize izin vermez. Muhtemelen yıkama sırasında çamaşır makinesinin ekranında bir kapı kilidi simgesinin bir anahtar veya bir kilit göründüğünü fark etmişsinizdir. Veya ekran yoksa kasanın üzerindeki kilit göstergesi yanar.

Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır ve Kapanır ?

  • Vestel çamaşır makinesi Kilidi Nasıl Açılır
  • Vestel CL hatası Nasıl düzeltilir
  • Vestel çamaşır Makinesi CL hatası
  • Vestel çamaşır Makinesi CL Hatası ne demek
  • Vestel çamaşır makinesi program iptali

Çamaşır Makinemin Ekranında Çocuk/Kilit Sembolü Var ve Tuşları Çalışmıyor

Çamaşır makinenizin ekranında çocuk sembolü veya kilit sembolü var ve tuşlar çalışmıyor ise, sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayınız.

• Makineniz çocuk kilidine alınmış olabilir. Çocuk kilidinden çıkarmak için üzerinde kilit sembolü bulunan veya arasında kilit sembolü bulunan iki tuşa (modele göre değişiklik göstermektedir.) aynı anda 5 saniye boyunca basılı tutunuz.

• Çocuk kilidini açıp kapatabileceğiniz tuşları, ürünün ekranı üzerinde göremediyseniz, ürününüzün kullanma kılavuzunuzu kontrol ediniz.

Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi

Başlat-duraklat ve ikinci işlev düğmesine 3-4 için basın Çocuk kilidini etkinleştirmek için saniye.

Vestel Çamaşır Makinesi Kilit İşareti Anahtar Sembolü

Aktivasyon Göstergesi

1. Sembol (I6) gösterge için hızlıca yanıp söner ve sonra düzeltin.

Program sırasında çocuk kilidi

1. Makine, herhangi bir düğmeye basılmasına yanıt vermiyor veya program düğmesinin konumunu değiştiriyor ancak seçenek simgesi daha hızlı kullanıcıyı uyandırmak için yanıp söner.

Son durumda

1.Döngü bittiğinde çocuk kilidi otomatik olarak devre dışı bırakıldı. Başlat-duraklat ve ikinci işlev düğmesine 3-4 için basın Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için saniye. Devre Dışı Bırakma Göstergesi
1. Seçenek simgesi hızla yanıp söner ve ardından kapanır.

Hata Modunda

Vestel Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma Hata oluştuğunda çocuk kilidi otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. NTC (E05) ve Voltaj (E09) hataları dışında tespit edildi. E05 ve E09 algılandığında, çocuk kilidi açılacaktır. programın sonunda devre dışı bırakılırsa veya kullanıcı, devre dışı bırakın. Öte yandan, kullanıcı programı getirirse düğmeyi sıfıra ve sonra bu iki hata sırasında herhangi bir konuma modları, önce çocuk kilidi aktif göstergesini gösterecek ve sonra hata göstergesi ve döngüye devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi