• 365 Gün Açığız.

 • merkezteknikservis@gmail.com

 • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Vestel Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Buzdolabı çalışıyor ama ekran / görüntü çalışmıyor. Elektrik birkaç saatliğine kesildi ve şimdi paneli tekrar çalıştıramıyoruz. Buzdolabı ve dondurucu da soğutulur. Tek sorun, ekranın çalışmaması ve sayıları göstermemesidir. Ekrandaki bir düğmeye basabileceğinizi ve onu sıfırlayacağını duydunuz. geri almak için neye basmalıyım?  Genellikle bir elektrik kesintisinden sonra buzdolabınız yeniden başlayacaktır.

Vestel Buzdolabı Nasıl Reset Atılır ?

Vestel Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Elektrik kesintisinden sonra buzdolabı ve dondurucu normal şekilde çalışmalıdır. Tek sorun, dijital ekran panelinin yanmaması. Bazı buzdolapları tekrar soğutmaya başlamayabilir ve güç geri geldikten sonra sıfırlanmaları gerekir. Elektrik saatlerce kesildiği için birçok insanın buzdolabında ve dondurucudaki tüm yiyecekleri bozuk olduğunu gördük.

Vestel Buzdolabı Ekran Ayarları Sıfırlama

Vestel Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Hemen hemen her teknolojide çalışan bir şey varsa, o da donanımdan sıfırlamadır. İçinde bir bilgisayar çipi olan hemen hemen her şey, bir süre kapalı kalmaktan yararlanabilir. Buzdolapları için de durum böyledir.

Donanımdan sıfırlama, yumuşak bir sıfırlamanın yapabileceği hemen hemen her şeyi düzeltir. Dikkatli olun çünkü bu bazen ayarlarınızı silebilir. Buzdolabınıza kaydedilmiş programlarınız varsa, donanımdan sıfırlamayı denemeden önce bunları çevrimiçi olarak yedekleyin .

 • Buzdolabını kapatın. Buzdolabının içinde bir güç düğmesi varsa, ışıklar sönene kadar basılı tutun.
 • Buzdolabının fişini çekin. Ünitenin arkasına ulaşın ve fişi duvardan çıkarın. Elektrik beslemesinin kesilmesi, üniteyi kapatarak kaçabilecek aksaklıkların durdurulmasına yardımcı olur.
 • En az on dakika bekleyin. Buzdolabı soğutmada sorun yaşıyorsa, bir süre beklemek motorların soğumasına yardımcı olabilir.
 • Buzdolabını tekrar prize takın ve tekrar açın. Durumların% 90’ında buzdolabınız tekrar çalışır durumda olmalıdır!

Bazı buzdolaplarında bulunan ekran paneli özelliği, bir düğmeye dokunarak iç sıcaklığı ve ayrıca su ve buz dağıtıcınızın ayarlarını kontrol etmenizi sağlar. Panel çalışmayı durdurursa, maliyetli onarımlar için ödeme yapmadan veya buzdolabını tamamen değiştirmeyi düşünmeden önce genel sorunların listesini gözden geçirmeyi deneyin.

Aşama 1 Panelde “OF” görüntülenirse ekran panelinin demo modundan çıkın. Enerji Tasarrufu ve Güçlü Dondurucu düğmelerine aynı anda basın ve demo modundan çıkmak için üç saniye basılı tutun. Panelinizde bu düğmeler yoksa, bunun yerine Photo Slide ve Lighting düğmelerine basın.

Adım 2 Buzdolabını 10 saniye fişten çekin. 

Gösterge paneli yanıp sönüyorsa veya “88 88” mesajı görüntüleniyorsa tekrar takın. Bu işlemciyi sıfırlayacak ve sorunu çözecektir. Aşama 3 Çocuk kilidini kapatmak için “Buz” düğmesine üç saniye basın. Çocuk kilidi devredeyken ekran panelindeki düğmeler çalışmayacaktır.

Sıfırlamadan Sonra

Çoğu durumda, bu sıfırlama yöntemlerinden biri hile yapacak ve sorununuz çözülecektir. Ancak yine de iki kez kontrol etmek önemlidir. Buzdolabınız tekrar çalışmaya başladığında önümüzdeki birkaç gün buzdolabına dikkat edin. Buzdolabının herhangi bir tuhaf sıcaklık dalgalanması veya hata mesajı olmadan normal şekilde çalıştığından emin olun. Her şey normal çalışıyor gibi görünüyorsa, hazırsınız demektir.

 • Vestel dijital Buzdolabı RESETLEME
 • Vestel buzdolabı dijital ekran arızası
 • Vestel buzdolabı Ekran koruma modu kapatma
 • Vestel Buzdolabı demo modundan çıkmıyor
 • Vestel Buzdolabı Demo modu kapatma
 • Vestel buzdolabı Soğutmuyor
 • Vestel Buzdolabı Demo Modu Nedir
 • Vestel Buzdolabı dijital ekran ötüyor

One Reply to “Vestel Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama”

Gamze kavcı

02 Mar 2023

buzdolabı elektrikler gidip geldikten sonra ekranda yazılar çıkıp ötmeye başladı

Uzmana Sorun

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687