Siemens Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma
Siemens Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma

Siemens Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma

Siemens Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Çocuk kilidi çok faydalı bir şey. Genç anneler, aşırı meraklı bir çocuğun yıkama sırasında yanlışlıkla mod değiştirmemesi için sık sık başvurur. Bu işlevi yalnızca talimatlara göre kullanırsanız, sorun olmaz. makinenizin çocuk kilidi işlevi, yanlışlıkla program değişikliklerini önler ve cihaz çalışırken çocukların kumandalarla oynamasını durdurur.

Siemens Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır/Kapatılır ?

Yanlışlıkla açılmışsa kilidi kapatmak isteyebilirsiniz. Bulaşık makinesinin kontrolleri devre dışı bırakılarak, çocuk kilidi çalışırken yeni bir başlatmanız engellenir. Kilidi, gerektiğinde sadece birkaç saniye içinde açmak ve kapatmak kolaydır.

Siemens Kurutma Makinesi Ekranda Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Ekrandaki anahtar sembolü: Çocuk kilidini etkinleştirin / devre dışı bırakın

Çocuk güvenlik cihazını etkinleştirerek, panelin kazara kullanılmasını önlemiş olursunuz.

Açılır / kapatılır çocuk kilidi:

etkinleştirme veya basarak Çocuk kilidini devreden ve tutma kuruma süresi düğmesini ve içinde hazır 3 saniye boyunca aynı anda düğmeye. Getkinleştirilirse, ekranda bir anahtar sembolü göreceksiniz. Tekrar devre dışı bırakırsanız, anahtar da gizlenir.

Bilgi:

Çocuk emniyeti, cihaz kapatıldıktan sonra da devrede kalır. Paneli açtıktan sonra çalıştırabilmek için önce çocuk kilidini devre dışı bırakmanız gerekir. Çocuk emniyetini etkinleştirdiyseniz, bir programı ayarlamadan önce çocuk emniyetini de devre dışı bırakmanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi