Anasayfa » Beyaz Eşya » Siemens Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı

Siemens Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı

Siemens Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Bu, müşterilerin Siemens çamaşır makinelerini kullanmasını engelleyen en yaygın sorunlardan biridir, ancak neyse ki çok kolay bir şekilde devre dışı bırakılabilir. Siemens çamaşır makinenizin modeline bağlı olarak, çocuk kilidini devre dışı bırakmanın birkaç yolu vardır.

Çocuk kilidi etkinleştirildi.

Çocuk kilidini devre dışı bırakın. Bu, müşterilerin Siemens çamaşır makinelerini kullanmasını engelleyen en yaygın sorunlardan biridir, ancak neyse ki çok kolay bir şekilde devre dışı bırakılabilir. Siemens çamaşır makinenizin modeline bağlı olarak, çamaşır makinesinin çalıştırılabilmesi için çocuk kilidinin devre dışı bırakılmasının birkaç yolu vardır.

Çamaşır makinenizin çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?

  • Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde, ekranda ya bir anahtar sembolü ya da bir “CL” sembolü olacak ve çamaşır makinesinin tüm düğmeleri devre dışı kalacaktır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için, başlat düğmesini üç ila beş saniye basılı tutun. Bu sürenin sonunda duyulabilir bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacaktır.
  • Bazı Siemens çamaşır makinesi modellerinde çocuk kilidini devre dışı bırakmanın bir başka yolu da “rpm” ve “tamamlandı” düğmelerini yaklaşık üç saniye boyunca basılı tutmaktır. Bu sürenin sonunda duyulabilir bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacaktır.
  • Siemens çamaşır makinenizin gelişmiş bir dokunmatik ekranı varsa, altında bir anahtar sembolü ve “3 saniye” bulunan aydınlatmalı kare bir düğme olmalıdır. Bu düğmeyi üç saniye basılı tutmanız yeterlidir, düğme kararacak ve sesli bir bip sesi çocuk kilidinin devre dışı bırakıldığını gösterecektir.

Bazı model serilerinin açıklamalarını bulacaksınız.

Siemens çamaşır makinenizin çocuk kilidini nasıl etkinleştirip devre dışı bırakacağınız ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen kullanım kılavuzunuza bakın.

Ayarladığınız işlevlerin yanlışlıkla değiştirilmesini önlemek için çamaşır makinesini kilitleyebilirsiniz.

  • Çocuk kilidi, cihazın durumuna bakılmaksızın etkinleştirilebilir.
  • Çamaşır makinesi kapatıldıktan sonra bile çocuk emniyeti aktif kalır. Bir sonraki programı seçmeden önce çocuk emniyetini devre dışı bırakın.
  • Program çalışırken cihaz kapatılırsa ve çocuk emniyeti etkinleştirilirse, cihaz tekrar açıldığında program devam eder.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri elektrikle çalışan bir açılır tavan kilitleme cihazıdır. Bimetal ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !