Anasayfa » Beyaz Eşya » Samsung Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama
Samsung Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama
Samsung Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Samsung Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Samsung Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Gazlı veya elektrikli Samsung kurutucunuz bir sorun geliştirdiğinde bir servis teknisyeni aramak yerine, sorunu kendi başınıza çözüp çözemeyeceğinizi görmek için bir dizi sorun giderme adımını uygulayın. Ortaya çıkan yaygın sorunların düzeltilmesi genellikle basittir. Sahip olduğunuz modelden bağımsız olarak bu sorun giderme adımlarının çoğu geçerlidir.

Samsung Kurutma Makinesi Nasıl Resetlenir ?

Samsung Kurutucumu Sıfırlayabilir Miyim?

Kontrol panosunu sıfırlamayı denemek istiyorsanız, kurutucuyu 5 dakikalığına çıkarıp tekrar takabilirsiniz. Bazen bu, elektrikte karşılaştığı bir güç dalgalanması veya aksaklık nedeniyle kontrol panosu kilitlendiğinde yardımcı olur.

Samsung kurutucuyu sıfırlayarak hangi sorunlar çözülebilir?

Samsung kurutucunuzun sıfırlanması birçok sorunu çözebilir, ancak hepsini çözemez. Bu yüzden önce asıl sorunun ne olduğunu bulmanız gerekir. Örneğin, kurutucunuz bir hata kodu gösteriyor. Tabii ki, bunun bir yazılım hatası olduğunu varsayabilirsiniz, ancak acele etmemelisiniz.

Kurutucunun sıfırlanması yaygın bir işlemdir, bu nedenle önce deneyebilirsiniz. Ancak kurutucuyu sıfırlamak işe yaramazsa, tekrar tekrar yapmanız gerekmez, sorun muhtemelen donanımdadır.

Samsung Kurutma Makinesi Program Sıfırlama

Samsung kurutucu nasıl sıfırlanır ?

Kurutucunun sıfırlanması çok kolaydır, ya kapatma düğmesine basıp 5-10 saniye basılı tutmanız ya da fişi prizden çekmeniz ve kurutucunun enerjisinin kesilmesi için yaklaşık 5 dakika beklemeniz gerekir.

Evet, Samsung kurutucuyu sıfırlamak çok kolaydır.

Sıfırlama yardımcı olmadıysa ne yapmalı ?

Örneğin, bir zamanlar kurutucumda bir yazılım hatası yaşadım. Birkaç kez sıfırladım, ancak hiçbir şey yardımcı olmadı. Sonra sorunun başka bir şey olduğunu anladım.

Sıfırlama işe yaramadıysa, kurutucunuzu incelemeniz ve başka bir sorun bulmanız gerekir. Benim durumumda, pompaya takılan bir sütyen askısıydı. Kurutma makinenizi sıfırladıktan ve inceledikten sonra hiçbir şey işe yaramadıysa, muhtemelen servis merkezine başvurmanız gerekir.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ?

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ? Çoğu insan muhtemelen bir çamaşır kurutma makinesi ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !