Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif Pasif Ayarı
Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif Pasif Ayarı

Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı

Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Evde çocuklar ve ev aletleri varsa çıkar çatışması ortaya çıkabilir. Bulaşık makinesiyle ilgilenen çocuk bir veya daha fazla düğmeye basarsa, arızalanacaktır. Söz konusu işlev, çocukların şakalarıyla ilişkilendirilmesine rağmen, aslında cihazı herhangi bir parazitten korur. Düğmeye cahil bir kişi veya evcil hayvan tarafından basitçe basılırsa, koruma sorunu önleyecektir.

Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

  • Samsung bulaşık makinemde çocuk kilidini nasıl kapatabilirim?
  • Samsung Bulaşık makinemi kilitli moddan nasıl çıkarabilirim?
  • Samsung Bulaşık makinem neden kilitli diyor?
  • Samsung Bulaşık makinesinde çocuk kilidi nedir?

Samsung Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Ancak yine de böyle bir işleve sahip modellere öncelikle bebekli aileler tarafından ihtiyaç duyulmaktadır. Bir çocuğun bulaşık makinesiyle (PMM) etkileşiminin sonuçları: Ayarlanan program değiştirilir. Kapı açılırsa çocuk buharla kendini yakabilir.

Samsung Bulaşık Makinesi Anahtar Sembolü Kilit İşareti

  1. Bu seçenek, çocukların yanlışlıkla paneldeki düğmelere basarak bulaşık makinesini çalıştırmaması için – Güç düğmesi hariç – kontrol panelindeki düğmeleri kilitlemenizi sağlar. Yalnızca Güç düğmesi etkin kalır.
  2. Kontrol panelindeki düğmeleri kilitlemek veya kilidini açmak için Kuru+/Çocuk Kilidi düğmesini üç saniye basılı tutun .
  3. Çocuk Kilidi simgesi görüntülenecektir. Çocuk Kilidi, siz kapatana kadar etkin kalır. Çocuk Kilidi açıkken döngüleri veya seçenekleri seçemez veya bulaşık makinesini çalıştıramazsınız. Kapatmak için Kuru+/Çocuk Kilidi düğmesini 3 saniye basılı tutun .

Lütfen dikkat:

• Bazı modeller için adımlar biraz farklı olacaktır.

• Çocuk Kilidi işlevi açıkken, kapı açılır açılmaz bir alarm çalacak ve hata mesajı (CL,dE) belirecektir. Tahliye 30 saniye sonra otomatik olarak başlayacak ve güç kapatılsa bile döngünün ortasında durdurulamaz. Kapı 30 saniyeden önce kapatılırsa su tahliye olmaz

• Çocuk Kilidi fonksiyonu ayarlandıktan sonra daha fazla çamaşır eklemek için, devam etmeden önce daima özelliği silmeyi unutmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi