Anasayfa » Beyaz Eşya » Mikrodalga Nasıl Sıfırlanır ?
Mikrodalga Nasıl Sıfırlanır
Mikrodalga Nasıl Sıfırlanır

Mikrodalga Nasıl Sıfırlanır ?

Mikrodalga Nasıl Sıfırlanır ? Diğer aletler veya cihazlar gibi mikrodalgalar da bazı problemler geliştirebilir. Fırının çalışmaya başlamadığı durumlarla karşılaşabilirsiniz veya belki yanlış bir zaman girmişsinizdir ve ayarı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunu hızlı bir şekilde çözmek için yapabileceğiniz bazı şeyler olması iyi bir şey. Bu yazıda, bir mikrodalgayı nasıl sıfırlayacağımızı tartışalım.

Mikrodalga Sıfırlama Talimatları

Hafif Sıfırlamanın Gerçekleştirilmesi

Mikrodalga fırınınızı sıfırlamanın iki yolu vardır. Ya yazılımdan sıfırlama ya da donanımdan sıfırlama. Yumuşak sıfırlama yoluyla bir mikrodalgayı nasıl sıfırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Örneğin, yanlış pişirme süresi veya modu girdiniz ve bunu değiştirmek istiyorsunuz. Yapabileceğiniz şey, yazılımdan sıfırlama yapmaktır. Yazılımdan sıfırlama, mikrodalgaya girdiğiniz programı iptal etmek veya silmek için mikrodalga fırını kapatmaktır. Bunu yapmak için, sadece Kapalı / Temizle düğmesine basmanız yeterlidir.

Kapat / Temizle düğmesine basıp yaklaşık 3 saniye basılı tutmak da mikrodalganın Kontrol Kilitli özelliğini çözecektir. Mikrodalgada çalışırken yanlışlıkla bu düğmeye basmanız durumunda, tekrar çalışmaya başlamak için istediğiniz ayara basmanız yeterlidir.

Mikrodalga Fırın Nasıl Reset Atılır ?

Sert Sıfırlamanın Gerçekleştirilmesi

Mikrodalganın Kapalı / Temizle düğmesinin takılması ve girdiğiniz yanlış programı iptal etmemesi durumunda, donanımdan sıfırlama yapmanız gerekecektir. İşte bir mikrodalgayı donanımdan sıfırlama yoluyla nasıl sıfırlayacağınız.

  • Adım 1. Mikrodalganın fişini bulun ve bu fişi prizden çıkarın.
  • Adım 2. Mikrodalgayı fişe takmadan önce iki ila üç dakika bekleyin.
  • Adım 3. Mikrodalgayı açın ve Saat düğmesine basarak günün saatini ayarlayın. Saati, dakikayı ve am / pm’yi girmek için kadrana basın. Doğru saati ayarladıktan sonra, saatin başlaması için Başlat düğmesine basın.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ?

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ? Çoğu insan muhtemelen bir çamaşır kurutma makinesi ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !