Hoş GeldinizMerkez Teknik Servis Beyaz Eşya & Klima Servisi

Miele Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Miele Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Hata kodlarının çoğu çalıştırma talimatlarında açıklanmıştır. Bu nedenle, kontrol edebilmeniz için her zaman elinizin altında olmalıdır. Sorunların büyük çoğunluğu kendi başınıza çözülebilir. Genellikle tıkanmalarla veya yetersiz bakımla ilişkilendirilirler. Kurutma makinenizin daha uzun süre dayanması için lütfen kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

Miele Kurutma Makinesi Nasıl Resetlenir ?

Miele Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Kulağa bu kadar basit gelse de, kurutucunuzu çalışma durumuna geri döndürmek için atmanız gereken tek adım bu olabilir. Peki bir elektrikli kurutucuyu nasıl sıfırlarsınız?

Kurutma makinesini fişini çekerek veya devre kesiciden kapatarak başlayın. Bu, kurutucunun sistemini fabrika ayarlarına döndürmek için yeniden başlatma şansı verecektir. Tekrar açmadan önce lütfen birkaç saniye bekleyin. Başlatma / duraklatma düğmesine basarak ve kapanana kadar 5 saniye basılı tutarak da kapatabilirsiniz.

Miele Kurutma Makinesi Program Sıfırlama

Ekran hata mesajları gösteriyorsa?

Öncelikle görmeniz gerekenler: kurutucunuz, ekranda sembolik bir harf kodu veya metin gösterdi. İlk durumda, onu tablo ile karşılaştırmanız gerekir. Ardından, bunun ne anlama geldiğini ve arızanın nasıl düzgün bir şekilde ortadan kaldırılacağını talimatlarda bulun. Yeteneklerinizden emin değilseniz, servis merkeziyle iletişime geçin . Uzmanlar nasıl yardım edeceklerini biliyor.

Miele çamaşır kurutma makinem çamaşırları iyi kurutmazsa ne yapmalıyım?

Hata mesajlarını görmemek için, çamaşırların kurutmadan önce kumaş türüne göre sıralanması gerektiğini unutmayın. Örneğin, ipekli pamuk yüklemeyin. Giysilerde biraz nem kalmışsa ve çamaşırların geri kalanı zaten kuruysa, sadece sıcak hava üfleyiciyi açın, kumaş kurur. Çalışma sırasında hoş olmayan bir koku yayılması daha zordur. Yorgan gibi bazı eşyaların kendi kokularını verebileceğini unutmayın. Böyle bir durumda, onları daha fazla kurumaya bırakın veya modelinize uygun bir koku ekleyin.

Bazen sentetik kumaşlardan yapılan ürünler işlendikten sonra elektriklenir. Liflerdeki statik elektriği azaltmak için yumuşatıcı kullanın. Ayrıca, kurutma işleminin daha sonra filtreye giren tüyler ürettiğini de unutmayın. Cihazı zamanında ve doğru bir şekilde temizlemeyi unutmayın, daha uzun süre dayanacaktır.

Miele çamaşır kurutma makinemin çamaşırlarımı kurutması çok uzun sürerse ne yapmalıyım?

Bu “davranışın” birkaç nedeni olabilir. En yaygın olanı sağ alttaki ızgaranın bir şeyle kapatılması veya filtrenin tıkanmasıdır. Kullanım kılavuzunun Temizlik ve Bakım bölümünde bunun nasıl yapılacağına dair pratik tavsiyeler bulacaksınız. Sebep yüksek bir oda sıcaklığı ise, o zaman havalandırın. Bazen çamaşırların işlem sırasında çok bükülmesi olur. Sadece düzeltmen gerekiyor. Ayrıca bazen kapalı metal fermuar nedeniyle olur. Öğeyi tekrar kurutun ama açın. Sorun devam ederse, tedavi olarak ılık hava kullanın.

Comment (1)

  • Yorum Gönder

    Mahmut Coban

    Miele kurutla makinesi. Softtronick T7944C . Nasil reset yapilir tesekur ederim

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687