Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır
Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır

Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır ?

Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır ? Uzmanlar, merakın bir çocuğun tam gelişiminin bir işareti olduğunu düşünüyor. Ne yazık ki, ev aletleri genellikle çocukların merak konusu oluyor. makinesini dolaba güvenli bir şekilde kilitleyemezseniz, küçük çocuğunuz kesinlikle onu onurlandıracak ve iyice keşfetmeye başlayacaktır. Çamaşır makinelerinin izinsiz olarak sürekli açılmasını önlemek için, çamaşır makinelerini bir Çocuk Koruma işlevi ile donattı.

Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma ve Kapatma

Kilit modu özellikleri

Çocuk şakalarına karşı en savunmasız, çamaşır makinesinin kontrol panelidir. elektronik ve dokunmatik düğmeler, ışıklı göstergeler, hiçbir çocuğun dayanamayacağı döner düğmelerle donatılmıştır. Çocuğa tüm bunlara asla dokunmamanız gerektiğini açıklamak boşuna. Dikkatinizi rahatlatır çekmez, çocuk faaliyetine devam edecektir. Sürekli açma, düğmelere kaotik basmanın yanı sıra yıkama programlarının sık sık kesilmesi – tüm bunlar kontrol modülünün hızlı bir şekilde bozulmasına yol açar. Ve onarımı çok pahalıdır. Ek olarak, makine elektriğe bağlıdır, bu nedenle oyunlar küçük için ciddi yaralanmalara neden olabilir.

Genel Markaların Makinesi Çocuk Kilidi Açma Kapatma Prosedürü 

Çocuk Kilidini etkinleştirmek için Kurutma Seviyesi düğmesini basılı tutun (ekranda ‘kilit’ sembolü belirir). Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için Kurutma Seviyesi düğmesini basılı tutun (‘kilit’ sembolü ekrandan kaybolur) Gösterilen bir asma kilit, “ Çocuk kilidi ” işlevinin etkinleştirildiğini vurgulamak içindir . Çocuk kilidi devreye girdiğinde, cihazı düğme / kontrol kadranı ile açıp kapatmak dışında herhangi bir işlem yapmanızı engeller.

Çok çeşitli ekran yapılandırmaları vardır

  • Genellikle, çocuk kilidi düğmeleri kontrol panelinde vurgulanır.
  •  Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi küçük bir asma kilit tasarımıyla vurgulanacaktır. Bunlar mevcut değilse, lütfen kullanım kılavuzunuza bakın .
  • Aynı anda basılı tutmanız gereken 2 düğmenin altında resimde gösterildiği gibi küçük bir kilit simgesi olacaktır.
  • Bu durumda, güç düğmesinden kırmızı bir yanıp sönme olabilir, yeniden deneyin ve iki düğmeye aynı anda basın.
  • Makinenizde asma kilit simgesi görüntüleniyorsa, bu şimdi asma kilidi kaldırmalı ve makineniz kullanıma hazır olacaktır.
  • Çocuk kilidini çıkarmada sorun yaşıyorsanız, tekrar denemeden önce lütfen güç kaynağından yaklaşık 5-10 dakika ayırın.
  • Program düğmesi olan cihazlarda, genellikle çocuk kilidini cihaz açılır açılmaz kaldırabilirsiniz.
  • Program kadranına sahip cihazlarda, bunu en son kullanılan programda açmanız veya çocuk kilidini kaldırmaya çalışan her program arasında geçiş yapmanız gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi