Anasayfa » Beyaz Eşya » Hoover Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Hoover Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Hoover Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Bazen ev aletleri arızaları donanım ayrıntılarıyla değil, yazılım gecikmesiyle ilgilidir. Çoğu zaman, kurutucunun çalışmadığını fark eden insanlar, tamir etmek için servis merkezine gider. Bununla birlikte, bu yalnızca bir yazılım arızasıysa, Samsung kurutucunuzu evde bir servis merkezine gitmeden tamir edebilirsiniz.

Kurutucuyu aşırı yüklemek çok kolaydır, ya kapatma düğmesine basıp 5-10 saniye basılı tutmanız ya da fişi prizden çekip yaklaşık 5 dakika beklemeniz veya kurutucunun elektrik bağlantısını kesmeniz gerekir.

Evet, kurutucunuzu sıfırlamak kolaydır.

Ya yeniden başlatma işe yaramadıysa?

Kurutucunun sıfırlanması ve yeniden başlatılması gerekecektir. Bu, kurutucuyu yeniden başlatmak için birkaç saniye (3-5) “Başlat” düğmesine basılarak yapılır. Kurutma makinesi otomatik olarak yeniden başlamazsa, yeni bir döngü ve herhangi bir seçenek seçin, ardından başlamak için “Başlat” a basın.

Örneğin, bir kurutucuda bir programlama hatası yaşadım. Birkaç kez yeniden başlattım ama hiçbir şey yardımcı olmadı. Sonra sorunun başka bir şey olduğunu anladım. Yeniden başlatma işe yaramazsa, kurutucuyu incelemeniz ve başka bir sorun aramanız gerekir. Benim durumumda, pompaya takılan bir sütyen askısıydı. Kurutucuyu yeniden başlattıktan ve inceledikten sonra hiçbir şey yardımcı olmazsa, muhtemelen servis merkeziyle iletişime geçmeniz gerekir.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !