Anasayfa » Beyaz Eşya » Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme Program Sıfırlama En ince kumaşları tambura yüklerseniz ve spor kıyafetleri veya pamuğu yıkamayı seçerseniz ne olur? Sorunu önlemek için programı sıfırlamalısınız. Çoğu çamaşır makinesinin benzer kontrolleri vardır – böylece kullanıcılar şu veya bu markadan bir makine satın alırken şaşırmazlar. Bu bir tür yönetim birleşmesidir: Bir markanın ekipmanını nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, başka bir markanın modeliyle de ilgileneceksiniz.

İlk seçenek

Düğme hem “başlat” hem de “duraklat” işlevi görüyorsa, düğmeye basın. Yalnızca bir kez – cihazı durdurmak için. Acele etmeyin, birkaç saniye bekleyin – kapı kilidi açılmalıdır. Şimdi tamburu yeniden doldurabilir veya cebinizde unuttuğunuz bir şeyi ondan çıkarabilirsiniz. Kapağı açmadan önce, taşmaması için içeri su çekilmediğinden emin olun. Çok fazla su varsa, boşaltmanız gerekecek.

Benzer şekilde, Hoover çamaşır makinemi nasıl sıfırlarım?

Yıkayıcıyı yeniden başlatmak için güç düğmesine basın . Bazı durumlarda ise, makine bir “İptal” düğmesi vardır, temizlemek için itin hata ve sonra itmek için “Pause” veya “Dur” düğmesine resetleyin.

İkincisi, bir çamaşır makinesini nasıl sıfırlarsınız? Çamaşır makinesi nasıl sıfırlanır:

  1. Yıkayıcıyı kapatmak için GÜÇ düğmesine basın.
  2. Yıkayıcıyı elektrik prizinden çıkarın veya devre kesiciyi üniteye kapatın.
  3. Güç devre dışıyken, BAŞLAT / DURAKLAT düğmesini 5 saniye basılı tutun.
  4. Yıkayıcıyı tekrar takın veya devre kesiciyi tekrar açın.

Aynı şekilde, bir Hoover çamaşır makinesinde bir programı nasıl kapatırsınız?

Yıkama sırasında çamaşır eklemek veya çıkarmak isterseniz , güvenlik cihazı kapının kilidini açana kadar 2 dakika bekleyin. Eğer manevrası, gerçekleştirdik zaman yakın kapıyı basın “Başlat / Beklet” düğmesine basın ve kaldığı yerden cihaz çalışmaya devam edecektir. iptal programı , KAPALI konuma seçici olarak ayarlayın.

Çamaşır makinesi dönmüyorsa sorun nedir?

Yıkayıcınız suyla doluyor ancak çalkalanmıyorsa, sorun büyük olasılıkla arızalı bir kapak anahtarı, kırık bir kayış veya motorla ilgili bir sorun olabilir. (Not: Doğrudan tahrikli çamaşır makinelerinde kayış yoktur.) Sorunu teşhis etmek için aşağıdakileri yapın: 1 Çamaşır makinesinin sıkma devrini kontrol edin.

 

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !