Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme Devre Dışı Bırakma
Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme Devre Dışı Bırakma

Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma çamaşır makinesinde, kapıyı açmalarını önlemek için bir çeşit çocuk kilidi bulunur. Bazıları seçenek düğmeleri veya ayarlar aracılığıyla elektronik olarak etkinleştirilebilir. Bazıları kapının içine yerleştirilmiştir. Karmaşık hatalar hakkında fikir edinmeye başlamadan önce, çamaşır makinesinde yanlışlıkla etkinleştirilen bir çocuk kilidi olmadığından emin olun. Emin değilseniz kullanım kılavuzunu kontrol edin.

Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Çocuk Kilidi Nasıl Açılır ve Kapanır ?

  • Hoover çamaşır Makinesi kilit işareti
  • Hoover Çamaşır Makinesi Kilit Arızası
  • Hoover Çamaşır Makinesi Kilit Açma
  • Hoover çamaşır Makinesi dokunmatik çalışmıyor
  • Hoover çamaşır Makinesi Işıkları yanıp Sönüyor

Stres yapmayın, yardım etmek için buradayız! Bu, müşterilerin çamaşır makinelerini kullanmalarını engelleyen en yaygın sorunlardan biridir, ancak devre dışı bırakılması çok basittir.

Hoover Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma Çamaşır makinenizin modeline bağlı olarak, Çocuk Kilidi etkinleştirildiğinde, ekranda bir anahtar sembolü veya bir “CL” olacaktır ve çamaşır makinesinin tüm düğmeleri devre dışı bırakılacaktır.

Çoğu Hoover çamaşır makinesi modeli, çocuk kilidini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için hangi düğmeye/düğmelere basılacağını açıkça gösterir. Çocuk kilidi, ekranda parlak bir anahtar simgesi olarak gösterilir. Örneğin, Hoover HNL 9136 yıkayıcı, makineyi bir yıkama programına ayarlamanıza izin verir, ardından herhangi bir kurcalamaya karşı kontrol panelini kilitlemek için çocuk kilidi düğmesine basabilirsiniz. Kilidi açmak için çocuk kilidi düğmesine düğmenin üzerindeki ışık yanıp sönene kadar kısaca basın, ardından kilidi devre dışı bırakmak için sıkma hızı düğmesine basın.

Hoover Çamaşır Makinesi Kilit İşareti Anahtar Sembolü

İşte kilidini nasıl açacağınızın çözümü

  1. Bir bip sesi duyana ve anahtar simgesi kaybolana kadar başlat düğmesini üç ila beş saniye basılı tutun.
  2. Başka bir yol da, bir bip sesi duyana ve sembol kaybolana kadar “rpm” ve “tamamlandı” düğmelerini birlikte basılı tutmaktır.
  3. Çamaşır makinenizde gelişmiş dokunmatik ekran varsa, altında anahtar sembolü ve altında “3 saniye” bulunan aydınlatmalı kare bir düğme olmalıdır. Düğmeyi üç saniye basılı tutmanız yeterlidir, düğme kararır ve bir bip sesi duymanız gerekir.

Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, çamaşır makinenizin kilitle ilgili bir arızası olabilir. Bu, kendi başınıza tamir etmeniz gereken bir şey değildir ve kalifiye bir servis yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi