Anasayfa » Ev Aletleri » Elektrikli Süpürge Temizliği

Elektrikli Süpürge Temizliği

Elektrikli Süpürge Temizliği Elektrikli süpürgenizi temizleme – parça parça, servise hazırlama Elektrikli süpürgenizi temizlemek mi istiyorsunuz? Elektrikli süpürge filtresi, elektrikli süpürge hortumu, elektrikli süpürge hortumu veya başka herhangi bir parça olsun, elektrikli süpürgenizi temizlemeyle ilgili ipuçlarımızı okuyun:

Elektrikli süpürge fırçalarının veya elektrikli süpürge tüpünün temizlenmesi çok kolaydır. Bunları çıkarın, içlerine hiçbir şey sıkışmadığını kontrol edin, tüyleri fırçadan alın ve deterjansız ılık akan su altında yıkayın ve ardından havada kurumaya bırakın.

Elektrikli süpürge filtresini temizlemek için benzer bir şey yapabilirsiniz. Yıkanabilir ise, deterjan olmadan sadece su ile temizlenebilir. 24 saat havada kurumasını bekleyin.

Elektrikli süpürge hortumunuzun temizlenmesi prensipte aynıdır. Elektrikli süpürge hortumunda bir şeyin sıkıştığını düşünüyorsanız, bir süpürge sapını veya başka bir uzun nesneyi dikkatlice içeri itebilir ve sıkışan nesneyi temizlemeye çalışabilirsiniz.

Torbasız elektrikli süpürgeyi temizlemek için, toz tutucuyu cihazdan çıkarın, boşaltın ve ılık akan su altında yıkayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Hiçbir koşulda hala ıslakken cihaza geri koymamalısınız. Tamamen kuru olmalı. Aynısı, filtrenin torbasız elektrikli süpürgelerde temizlenmesi için de geçerlidir. Elektrikli süpürgeden çıkarın, kullanım kılavuzundaki talimatları izleyin ve yalnızca suyla temizleyin. Ayrıca oda sıcaklığında en az 24 saat kurumasına izin verilmelidir.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Ev Aletleri Yedek Parça Değişim Ve Teknik Servis Ücretleri

Ev Aletleri Yedek Parça Değişim Ve Teknik Servis Ücretleri Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, maliyetler daha ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !