Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol etmek için elektronik bir tuş takımı kullanır. Tuş takımı veya arkasındaki kontrol paneli bozulursa, makine bir “tuş takıldı” hatası görüntüler. Elektroniklerin muhtemelen değiştirilmesi gerektiğinden, anahtar takılma hataları sonuçta bir teknisyenin yardımını gerektirir. Teknisyeninizi aramadan önce makinenin sorunlarını kendiniz giderin.

Electrolux Kurutma Makinesi Nasıl Resetlenir ?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Kontrol Kartı Arızası Anahtar sıkışmış bir mesaj alırsanız, bu genellikle kontrol panonuzun düzgün çalışmadığı anlamına gelir. Kontrol panelinizdeki düğmelerden herhangi birine basılmaması gerektiğinde basılı olup olmadığını kontrol edin. Herhangi bir düğme varsa, serbest bırakmak için yeniden basmayı deneyin. Düğmeleri bu şekilde bırakamazsanız, muhtemelen servis teknisyeninizin makineye bakmasına ve muhtemelen kontrol kartını değiştirmesine ihtiyacınız vardır.

Electrolux Kurutma Makinesi Program Sıfırlama

Makineyi Sıfırla

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Servisi aramadan önce makinenizi sıfırlamayı deneyin. Bazen elektronik ekipman donar ve makineyi sıfırlamak hata kodunu temizleyebilir. Electrolux kurutucunuzu sıfırlamak için, “sıcaklık” ve “kuruluk” düğmelerine aynı anda basın ve basılı tutun. Makineyi sıfırlamak için bu düğmeleri en az altı saniye basılı tutun. Bu, hata kodunuzu temizlemezse, muhtemelen servise ihtiyacınız vardır.

Electrolux kurutucu , bas ve tut aynı anda “sıcaklık” ve “kuruluk” düğmeleri. Makineyi sıfırlamak için bu düğmeleri en az altı saniye basılı tutun . Bu, hata kodunuzu temizlemezse, muhtemelen servise ihtiyacınız vardır.

Makineyi Kapatma

Makineyi sıfırlamaya ek olarak, bazen gücü kapatıp açarak hata kodlarını silebilirsiniz. Makinenin fişini çekin, yaklaşık 30 saniye bekleyin ve tekrar fişe takın. Hata kodu tekrar gelmezse, makineyi fişten çekerek başarıyla sıfırlayın. Hata kodu devam ederse, servisi aramanız gerekir.

Teşhis Modu

Anahtar sıkışmış bir hata, elektronikte bir sorun olduğunu gösterir. Sorun büyük olasılıkla kontrol panosundadır, ancak tuş takımı arayüzünde de olabilir. Tanılama moduna geçerek ışıklarınızın ve düğmelerinizin kendi başınıza çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. “İptal” e ve ardından herhangi bir düğmeye basın. Seçiciyi en sola çevirin ve aynı anda “iptal” düğmesine ve ekranın altındaki en soldaki düğmeye basın.

Üç saniye sonra tüm ışıklar yanıp sönecektir. Ekranda “Işıklar / düğme testi” görünene kadar seçici düğmeyi çevirin ve çalışıp çalışmadığını görmek için her düğmeye basın. Makineye servis vermeye geldiğinde bu bilgileri teknisyeninize iletin.

  • Electrolux kurutma Makinesi resetleme
  • Electrolux Çamaşır makinesi RESETLEME
  • Electrolux çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Electrolux Çamaşır makinesi kullanma Kılavuzu
  • Electrolux flexcare Çamaşır Makinesi kullanma kılavuzu

Bir yorum

  1. Kurutma makinesi kurutmuyor tüm temizleme işlemlerini yapmama rağmen içi boş dahi olsa çalışmaya devam ediyor.sure azalıyor ama sonra tekrar artıyor suyunu da almiyor bitmedigi icin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi